گوشی گلکسی سامسونگ جلوی قطع درختان جنگل را می‌گیرد

در ادامه می‌بینیم که چگونه جوامع بومی با تغییر کاربری تلفن‌های هوشمند گلکسی خود برای دفاع از سرزمینشان در برابر مهاجمان اغلب مسلح، بسیج می‌شوند. با استفاده از فناوری مدرن موجود در گوشی‌های گلکسی، اشخاص می‌توانند نشانه‌های ورود افراد مهاجم به محل رشد درختان و تجاوز از حریم امنشان را ثبت و سپس بدون به خطر انداختن جان خود، آن‌ها را به طور مستقیم برای گروه‌های فعال و قانونی بفرستند.

در قالب آگهی تبلیغاتی جدید برند سامسونگ تحت عنوان «صدای کهکشان»، می‌بینیم که مردم در عصر تکنولوژی مدیریت بزرگ ترین مسائل جهان را در دست می‌گیرند. در آخرین قسمت از کمپین تبلیغاتی جدید سامسونگ شاهد داستان زندگی رئیس دهکده، اوروما کامببا، و دختر 12 ساله اش، تایسا، هستیم که از فناوری تلففن همراه برای محافظت از سرزمین، جامعه و سبک زندگی خود در قلب جنگل‌های آمازون استفاده می‌کنند.

02/31
1402

سامسونگ جلوی قطع درختان جنگل را می‌گیرد


برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.


منبع: http://mbanews.ir/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA/3349-The-Samsung-Galaxy-phone-prevents-the-cutting-down-of-forest-trees.html

این فیلم سه دقیقه ای به تهدیدی می‌پردازد که جامعه ای بومی در اعماق غیر قابل نفوذ ترین جنگل‌های بارانی جهان با آن روبرو هستند: جنگل زدایی. پدر و دختر ستاره فیلم در نقش محافظان خط مقدم برای نجات «ریه‌های کره زمین» از پدیده جنگل زدایی از روح جنگل و حقشان در راستای محافظت از آمازون به عنوان منبع حیاتی امرار معاش جوامع بومی و عنصر حیاتی سلامت اکولوژیکی کره زمین سخن می‌گویند.

آژانس تبلیغاتی Ogilvy نیویورک به طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی فوق پرداخت.

برای مشاهده ویدیو اینجا کلیک کنید

www.adsoftheworld.com