گوشی‌های اپل با انرژی پاک شارژ می شوند

www.designtaxi.comانرژی پاک به زودی در دسترس کاربران گوشی‌های آیفون اپل قرار خواهد گرفت. اپل در مراسم رونمایی از سیستم عامل iOS 16 خود در قالب یادداشت کوتاهی بیان کرد که به دنبال یک نوع به روز رسانی، گزینه «شارژ با انرژی پاک» در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.


برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.


منبع: http://mbanews.ir/%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D8%B1/3151-Apple-Is-Bringing–Clean-Energy-Charging-Mode-To-iPhones-This-Year.htmlکار با گوشی در حالت «Optimized Battery Charging» یا «شارژ بهینه باتری»، با اجرای نوعی سهمیه بندی در انرژی الکتریسته مصرفی، بر عمر سالم باتری می‌افزاید. سیستم شارژ با انرژی پاک به عادت‌های روزانه شما نگاه کرده و میزان استفاده از انرژی الکتریسته را تا زمانی که نیاز به شارژ کامل باتری گوشی هوشمند خود داشته باشید، تا 80 درصد کاهش می‌دهد.

همان طور که از ظواهر امر پیداست، کاری که قابلیت شارژ با انرژی پاک انجام می‌دهد این است که امکان استفاده از انرژی الکاریسیته با حجم کمتری از کربن منتشر شده وجود داشته باشد، امکان استفاده انتخابی از این نوع منبع انرژی پاک فراهم گردیده و کاربران این فرصت را دارند تا از حجم کربن منتشر شده حتی تا حدی کم  و اندک بکاهند. این قابلیت اواخر سال جاری میلادی در دسترس کاربران در ایالات متحده آمریکا قرار خواهد گرفت.

07/10
1401

گوشی‌های اپل با انرژی پاک شارژ می شوند

توسعه دهندگان اکنون این قابلیت اقتصادی و به صرفه را در نسخه بتای سیستم عامل iOS 16.1 لحاظ کرده اند.