گفتگو با احسان مهدی‌زاده قائم مقام والکس

به نظر خودتان مزیت اصلی این خدمت والکس چیست؟

حقیقت این است که به دلایل مختلف نمی‌توانم درباره‌ی سیاست‌های سازمان توضیح دهم اما کاربران و فعالان حوزه‌ی ارزهای دیجیتال حتما منتظر خبرهای هیجان‌انگیز بیشتر از والکس باشند.

#Ads


منبع: http://mbanews.ir/%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D8%B1/3311-A-conversation-with-Ehsan-Mahdizadeh,-Deputy-Director-of-wallex.html

وال‎گیت در واقع یک لاین بیزینس جدید والکس است. قرار است در آن کاربران به گیفت‌ کارت‌های متنوعی دسترسی پیدا کنند.این گیفت کارت‌ها در واقع به آنها این امکان را می‌دهد که بتوانند اپلیکیشن‌ها و پلتفرم‌ها و یا سرویس‌های غیر رایگان مثل نسخه‌ی پرمیوم اسپاتیفای، نتفلیکس، پلی استیشن و بسیاری از موارد دیگر را خریداری کنند. خرید مستقیم و بی‌واسطه‌ی برنامه‌ها و استفاده از نسخه‌های قانونی و اصلی تاثیر مستقیم و بالایی بر روی تجربه‌ی با کیفیت و تسهیل استفاده از آنها دارد.

«می‌خواهیم کیفیت زندگی کاربر ایرانی را بالاتر ببریم»

دنیای بلاک‌چین، تحول عظیمی در دنیا ایجاد کرده و در واقع این امکان را می‌تواند برای افراد مختلف صرف نظر از مرزهای جغرافیایی ایجاد کند که بتوانند به فرصت‌های بیشتری دسترسی پیدا کنند. ما هم در والکس بنا را بر این گذاشتیم تا این تحول را در زندگی افراد جاری کنیم و محصولاتی فراهم کنیم تا کاربران بتوانند نهایت استفاده را از این فرصت‌های جدید ببرند. ما در والکس می‌خواهیم کیفیت زندگی کاربر ایرانی را بالاتر ببریم.

گفت‌وگو با قائم مقام گروه والکس پیرامون محصول جدید والکس

لطفا درباره‌ی هدف والکس و طراحی محصولات بر اساس آن توضیح دهید.

صرافی والکس

صرافی والکس

خریداران این بازار دقیقا دنبال چه محصولی هستند؟

شاید یکی از پررنگ‌ترین جنبه‌هایی که به واسطه‌ی استفاده از کریپتوکارنسی در این سال‌ها تجربه کردیم، انجام تراکنش‌هایی بی‌مرز است. در وال‌گیت هم ما چنین هدفی داشتیم، در واقع می‌خواهیم تجربه‌ی خریدی بی‌مرز را برای کاربران به واسطه‌ی گیفت کارت‌هایی که می‌توان با آنها از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های مختلف استفاده کرد را فراهم کنیم.

چه انگیزه‌ای باعث شد والکس سراغ این لاین بیزینس برود؟

شناسایی نیاز مخاطبان و پاسخ‌گویی به آنها بر اساس خدمات و سرویس‌هایی که در والکس ارائه می‌دهیم بخشی از استراتژی همیشگی ماست. مخاطبان جوان بلاک‌چین این روزها مایل هستند تا از تمامی امکانات به روز استفاده کنند، بسیاری از آنها به بازی علاقه‌مند هستند از طرف دیگر، همه چیز به نسبت قبل تغییر کرده، این روزها گوش دادن آنلاین به موسیقی جای دانلود و روش‌های دیگر را گرفته است، حال نیاز به کلیدی است تا به مخاطبان داده شود تا آنها بتوانند سرویس‌های جهانی را با کیفیت تجربه کنند و این کلید، گیفت کارت و کارت‌های پرداختی است که فرصت خرید بی‌مرز را فراهم می‌کند و این به هدف اصلی والکس نیز نزدیک است.

لطفا بیشتر درباره‌ی وال‌گیت توضیح دهید.

ببینید به طور کلی در بحث خرید آنلاین، اعتماد موضوع مهمی است. ولی مساله این است که این اعتماد از چه طریقی حاصل می‌شود؟ اینجاست که پشتیبانی و آسان و شفاف بودن روند خرید اهمیت می‌یابد. همان‌طور که همیشه پشتیبانی 24 ساعته بخش مهمی از خدمات والکس است، برای کاربران گیفت کارت نیزاین امکان فراهم است. همچنین ما فرایند خرید روان و شفافی داریم که کاربران به راحتی می‌توانند به آنچه می‌خواهند دسترسی پیدا کنند.

همان‌طور که پیش‌تر هم در این گفت‌وگو اشاره کردیم، والکس اولین صرافی است که گیفت کارت ارائه می‌کند، این موضوع می‌تواند مزیت ما را نشان دهد، مزیت اصلی امکان خرید گیفت کارت با کیف پول والکس است تا کاربران والکس بتوانند با استفاده از ارزهای دیجیتال خودشان پرداخت کنند و در معنای واقعی سهولت در خرید را تجربه کنند.

این روزها استفاده از اکانت‌های رسمی و قانونی و دانلود نسخه‌های اصلی در بین کاربران ایرانی محبوب شده است. صرافی والکس از خدمت جدید خود رونمایی کرد. این خدمت والکس را به اولین صرافی ارز دیجیتال تبدیل کرد که امکان خرید گیفت کارت برای کاربران فراهم می‌کند. در این گفت‌وگو با احسان مهدی‌زاده، قائم مقام گروه والکس به بررسی این خدمت و مزیت‌های آن پرداختیم.

وال‌گیت در کجای این مسیر قرار می‌گیرد؟

گفتید که هدف والکس افزایش کیفیت زندگی کاربران است؛ برنامه‌ی بعدی چیست؟