گزارش سال ۱۴۰۱ عطاویچ با عنوان «مزه‌ها فراتر از مرزها» منتشر شد

07/17
1402

گزارش سال ۱۴۰۱ عطاویچ منتشر شد


برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.


منبع: http://mbanews.ir/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C/3532-In-1401,-Atawich-s-report-was-published-under-the-title–Tastes-Beyond-Borders.html

atawich-annual-report-1401-final-version.pdf [حجم: 18.88 مگابایت] (تعداد دانلود: 23)گزارش سال ۱۴۰۱ مجموعه رستوران‌های زنجیره‌ای بین‌المللی عطاویچ، دوشنبه ۱۰ مهرماه در رویداد «مزه‌ها، فراتر از مرزها» منتشر شد. در این رویداد که دهم مهرماه ساعت 17:00 به‌صورت زنده در اینستاگرام و آپارات عطاویچ پخش شد، آرش برهمند، خبرنگار با عطا قطبی، بنیان‌گذار عطاویچ و میلاد گودرزی، مدیرعامل عطاویچ، گفت‌وگو کردند. در این گفت‌وگو بنیان‌گذار عطاویچ به موارد مختلفی از گزارش سال شامل تاریخچه برند، توسعه برون‌مرزی آن و آینده توسعه عطاویچ در کشورهای دیگر صحبت کرد. در ادامه گفت‌وگو مدیر عامل عطاویچ، به سوالاتی درباره نحوه مدیریت شعب در سراسر ایران، فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی و برنامه‌های آینده مجموعه رستوران‌های بین‌المللی عطاویچ در سراسر ایران صحبت کرد.
گزارش سال 1401 عطاویچ با تمرکز بر تاریخچه شکل‌گیری برند، عملکرد در سفارش‌ها، توسعه شعب، تنوع محصولات، توسعه سازمان و با نگاهی به صنعت غذا در ایران و جهان تدوین شده و از نخستین دفعاتی است که یک کسب‌کار فعال در صنعت رستوران‌های زنجیره‌ای گزارش سالیانه عملکرد خود را منتشر کرده است.
نسخه کامل این گزارش را می‌توانید از لینک زیر دانلود کنید