کارواش شبانه روزی در تهران که دارای کد تخفیف هستند کدامند؟ کارواش شبانه روزی تخفیف دار | fanbaz

داخل خودرو ممکن است طی مرور زمان دچار خاک گرفتگی و سیاه شدن بر اثر دوده شود و به زیبایی خودرو آسیب بزند و تمیز کردن داخل خوردو یکی ازموارد اساسی کارواش ها است. زیر ماشین بیش تر از هر نطه دیگری از ماشین در معرض کثیفی و آلودگی قرار دارد ، در زیرشویی با جک هیدرولیکی ماشین را با جک های هیدرولیک بلند یا با قرار دادن ماشین روی چاله به وسیله دستگاه های شوینده تمیز می کنند. خط و خش بر روی بدنه ۴ حالت دارد ۱- آسیب دیدگی لایه سطحی ۲- لایه ی پایه رنگ ۳-آسیب دیدگی پرایمر رنگ ۴- عمق نفوذ آسیب به فلز بدنه که تمامی این آسیب ها راهکار ترمیم مخصوص به خود را دراد.

کارواش شبانه روزی در تهران که دارای کد تخفیف هستند کدامند؟ کارواش شبانه روزی تخفیف دار | fanbaz برای کار با اپلیکیشن پاکار نیاز است محل مورد نظر مدل ماشین و خدماتی که مورد نظر دارید و زمان خود را در این اپلیکیشن وارد کنید. کارواش آنلاین آتی کار تمامی خدمات یه کارواش را در اختیار مشتریان قرار می دهید. این خدمات شامل روشویی ماشین بطورکامل، صفرشویی یا توشویی ماشین، موتورشویی بدون آسیب به قطعات، رینگ شویی و خدمات نانو سرامیک را شرکت خدماتی فن باز نیز انجام میدهد.

کارواش شبانه روزی در تهران به صورت سیار

نوع ماشین بر حسب سایز ماشین (هاچبک، سواری، شاسی) و همینطور کشور سازنده(ایرانی، چینی و غیره) مشخص می شود. کلیه حقوق این سایت متعلق به تخفیفان است.کپی برداری فقط با ذکر منبع امکان پذیر می‌باشد.

نظافت داشبورد و کنسول خودرو

توصیه می کنیم که از سامانه هایی مانند هوم سرویز، خدمات کارواش در محل و صفرشویی خودرو را دریافت کنید که قیمت را قبل از انجام خدمات به شما اعلام می کنند و پس از انجام کار، هزینه اضافی از شما دریافت نمی کنند. همانطور که قبل تر هم اشاره کردیم، اولین موضوعی که در قیمت کارواش تاثیرگذار است، نوع کارواش است. قیمت کارواش با آب با قیمت کارواش نانو متفاوت است؛ اگر نوع کارواش با آب را انتخاب کنید، باید هزینه بیشتری برای این کار بپردازید.

  • صفر شویی در کارواش تاپ سرویس با بخار خشک و با دمای ۱۷۰ درجه برای سقف و ستون، پشت و روی صندلی ها، رودر‌ی‌ها، داشبورد، کنسول، موکت کف و بدنه خودرو انجام می‌شود.
  • تمیزی و شستشوی خودرو برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است اما اغلب دارندگان خودرو، به دلیل مشغله کاری فرصت شستشو خودرو در منزل را ندارند.
  • بسیاری از سرویس‌های تخصصی خودرو در سراسر کشور با به‌کار‌گیری دستگاه‌های مدرن، مواد شوینده نانو و افراد متخصص به ارائه خدمات کارواش ماشین سیار مشغول هستند.
  • این بدین معناست که می توانید ماشین خود را بدون به هم زدن برنامه های روزانه تان ، تمیز کنید.
  • متخصصان ما انواع خدمات را با جزئیات برای شما شرح می دهند و می توانید خدمات ویژه و متناسب با نیازتان را انتخاب نمایید.