کاربردی‌ترین هدیه تبلیغاتی

از ارزان‌ترین و کاربردی‌ترین هدیه تبلیغاتی می‌توان به خودکارهای تبلیغاتی اشاره کرد. خودکارهای تبلیغاتی تنوع بسیار بالایی دارند که می‌توان آن را در مناسبت‌های مختلف از سمینار و نمایشگاه تا مناسبت‌های داخل سازمانی هدیه داد. از طرفی؛ برای انتخاب بسته‌بندی خودکار هم انتخاب‌های فراوانی خواهید داشت. خودکار تبلیغاتی را همراه با اقلام دیگر داخل پک قرار داد یا اگر بودجه خوبی داشته باشید؛ همچنین می‌توان از بسته‌بندی‌های شکیل و روان‌نویس‌ها انتخاب کرد. نکته مهم این است که باید از فروشگاه‌های مطمئن خرید را انجام داد، فروشگاه‌هایی که ویژه فروش هدایای سازمانی هستند، باید کیفیت مناسب را در هر تعدادی حفظ کنند. 

هولدر تبلیغاتی؛ يکی از خاص ترین هدایای تبلیغاتی

هولدر موبایل یکی دیگر از بهترین و کاربردی‌ترین هدیه تبلیغاتی است که به وفور استفاده می‌شود. از جمله نکات مثبت درباره هولدرها، فضایی است که برای درج لوگو در اختیارتان قرار می‌دهد. مسطح بودن فضای هولدر به شما این امکان را می‌دهد که فضای مناسبی برای درج موارد تبلیغاتی سازمان در اختیار داشته باشید. از طرفی؛ قیمت مناسب و تنوع بالا نیز از دیگر دلایل انتخاب این وسیله به عنوان هدیه تبلیغاتی است. به صورت کلی خرید هدایا سازمانی نیازمند جست‌وجوی بسیاری است که باید توسط افراد پیگیر و کاربلد سازمان انجام شود تا بتوان پرکاربردی‌ترین هدیه تبلیغاتی که بیشترین تاثیرگذاری را دارد انتخاب شود. 

 فلش تبلیغاتی؛ کاربردی‌ترین هدیه سازمانی

ماگ وسیله‌ای است که همیشه همراه افراد است و به نوعی صبح‌شان را با یک لیوان چای، قهوه یا یک نوشیدنی گرم داخل ماگ شروع می‌کنند؛ چه بهتر که این نوشیدنی هر روز، در ماگ تبلیغاتی سازمان شما میل شود و یادآور برند شما برای مخاطب باشد. نکته مهم ماگ‌ها این است که در مقایسه با لیوان‌های یک بار مصرف آسیبی به محیط زیست نمی‌رساند و کاملا سازگار با محیط زیست هستند که حس خوبی را نیز به مخاطبین شما می‌دهد. ماگ، فلاسک، زیر لیوانی و موارد مشابه دیگری که وجود دارد انتخاب‌های خوبی برای هدیه تبلیغاتی است. 

ساعت تبلیغاتی؛ یکی از انواع هدایای نمایشگاهی

کاربردی‌ترین هدیه تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی؛ هدیه تبلیغاتی پرکاربرد و مقرون به صرفه

فلش مموری جزو هدایای لوکس و کاربردی است که در انواع مختلف؛ فلزی، کارتی، چرمی و کریستالی قابل سفارش است. از طرفی؛ اگر مدل خاصی مدنظر داشته باشید هم به صورت سفارشی، شخصی‌سازی خواهد شد. به صورت کلی خرید فلش مموری تبلیغاتی نکات مثبت بسیاری دارد که مهمترین آن میزان تاثیری است که در مخاطب می‌گذارد؛ چرا که به عنوان یک وسیله همیشه همراه او خواهد بود و دیدن آن در هر لحظه یادآور برند شما خواهد بود. 

اسپیکر تبلیغاتی؛ هدیه‌ای با ارزش و ماندگار

شما به عنوان مدیر کسب و کار یا مسئول انتخاب هدایای سازمانی باید بهترین گزینه‌هایی که متناسب با بودجه باشد را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که باید بدانید قرار است برای چه کسانی هدیه بخرید؟ نسل جوان؟ میانسال؟ با دانستن این موضوع پرکاربردی‌ترین هدیه تبلیغاتی را انتخاب خواهید کرد. اسپیکر تبلیغاتی یکی از بهترین گزینه‌ها برای نسل جوان است و یادگار بسیار خوبی خواهد بود. اسپیکرها انواع بسیار متنوع با قیمت‌های متفاوتی دارد که باید باتوجه‌به بودجه‌ای که وجود دارد یکی از آن‌ها را انتخاب کرد. 

ماگ و لیوان تبلیغاتی؛ مناسب‌ترین هدیه تبلیغاتی سال نو

کاربردی‌ترین هدیه تبلیغاتی

خاص ترین هدایای تبلیغاتی را در سایت توکا گیفت سفارش دهید

اگر مخاطبان شما افرادی هستند که به برنامه‌ریزی روزانه اهمیت فراوانی می‌دهند قطعا به یک ساعت روی میزشان نیاز پیدا می‌کنند. ساعت رومیزی از هدایای تبلیغاتی لوکس و نفیسی است که معمولا به راحتی جایش را روی میز کار مخاطب پیدا می‌کند. ساعت تبلیغاتی شما چه رومیزی باشد یا مچی یا حتی دیواری تفاوتی ندارد، با اطمینان می‌توان گفت در روز چندین مرتبه چشم افراد برند شما را خواهد دید، از این رو انتخاب ساعت تبلیغاتی به عنوان هدیه سازمانی انتخابی هوشمندانه و صحیح است.

تقویم و سررسید؛ هدیه عید شرکتی شیک و رسمی

در این مطلب ۸ تا از بهترین هدایای تبلیغاتی معرفی شد. فروشگاه اینترنتی توکاگیفت یکی از مطمئن‌ترین و البته حرفه‌ای‌ترین جاهایی است که هدیه شما را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت تهیه می‌کند. یکی از مزایای خرید از توکاگیفیت این است که مشاورین متخصص آن‌ها در کلیه مراحل خرید و سفارش همراه‌تان خواهند بود. این تیم از طراحی تا ساخت را داخل مجموعه انجام می‌دهند از این رو خرید شما بدون واسطه نیز انجام خواهد شد. برای مشاهده محصولات توکاگیفت فقط کافی است وارد سایت tokagift.com شوید و خرید خود را کامل کنید.


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn65901068/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA%DB%8C

اگر می‌خواهید پرکاربردترین هدیه تبلیغاتی را برای مخاطبین خود تهیه کنید انتخاب پاوربانک هم می‌تواند از بهترین گزینه‌ها باشد؛ چراکه در دنیای امروز که اکثر کارها به واسطه اینترنت ممکن است با گوشی انجام شود نیاز به پاوربانک برای شارژ گوشی امری بدیهی است. هر فردی در هر سن و سالی و هر سلیقه‌ای از این هدیه استفاده خواهد کرد.

اگر می‌خواهید هدیه‌ای کاربردی اما شیک داشته باشید تقویم‌ها و سررسیدهای سفارشی‌سازی شده با هویت برند شما می‌تواند بسیار موثر باشد. نکته مهم این است که این هدایا مناسب برای شروع سال بوده و اگر اواسط سال به افراد داده شود عملا در مدت زمان کوتاهی مورد استفاده خواهد بود. تقویم‌ها و سررسیدها از جمله هدایای پرمصرف هستند و شرکت‌های متعددی از آن به‌عنوان هدیه سازمانی استفاده می‌کنند از این رو اگر دنبال خاص بودن در این فضا هستید یا این گزینه را باید حذف کنید یا با یک طرح و رنگ خاص آن را از دیگران متمایز کنید.

پاوربانک؛ انتخابی مناسب و هدیه برای همایش

یکی از بهترین راه‌هایی که می‌توان بوسیله آن برند را به مخاطب یادآوری کرد استفاده از پرکاربردی‌ترین هدیه تبلیغاتی است. اگر در انتخاب این هدایا نیاز مخاطب را به خوبی بررسی و شناسایی کنید بهترین هدایای تبلیغاتی را خریداری خواهید کرد. اما از هر چیزی مهم‌تر کیفیت اقلام انتخاب شده است، از این رو باید بهترین فروشگاه را برای خرید این هدایا انتخاب کنید.