پرسپولیس و تمدن ایران باستان برنده جشنواره تبلیغات بین‌المللی

امپراطوری ایران باستان علی رغم تاثیر عمیقی که بر روی کل جهان گذاشته، اغلب اوقات در مطالعات تاریخی نادیده گرفته می‌شود. این امر انگیزه برگزاری نمایشی گسترده در موزه «گتی» را به وجود آورد تا ایران باستان را به تصویر بکشد. این تجربه مجازی و همه جانبه بازدید کنندگان را به کاوش دقیق پایتخت ایران، تخت جمشید، می‌برد. با جستجو و گردش در کاخ‌ها و میادین، افراد با آثار باستانی موجود در نمایشگاه و میراث غنی ایران باستان آشنا خواهند شد که الهام بخش دیگران بوده و در عین حال گذشته را نیز برای مخاطب دنیای مدرن زنده می‌کند.

برای دیدن ویدیو روی اینجا کلیک کنیدجشنواره تبلیغات «FWA» ضمن قدردانی از بهترین‌های دنیای اینترنت، جایزه تجربه همه جانبه، جایزه سال و جایزه منتخب مردمی را به ویدئوی تبلیغاتی «Getty Villa: احیاء پرسپولیس» اعطا کرده است. هیات داوران جشنواره فوق را 500 نفر متخصص دیجیتال و نوآوری از بیش از 35 کشور جهان تشکیل می‌دهند.

11/5
1401

پرسپولیس و تمدن ایران باستان

ویدئوی پایتخت پر شکوه ایران تحت عنوان «تخت جمشید»، از بازدیدکنندگان می‌خواهد تا به کشف کاخ‌ها و میادین شهر حین جستجو و کاوش عمیق تر در دستاورد‌ها و فرهنگ ایران باستان بپردازند.


برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.


منبع: http://mbanews.ir/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA/3256-Persepolis-and-ancient-Iranian-civilization-won-the-International-Advertising-Festival.html

پرسپولیس و تمدن ایران باستان برنده جشنواره تبلیغات بین‌المللی

www.lbbonline.com