ویدئو والvideo wall چیست و کاربرد ویدئو وال های هایک ویژن درطراحی اتاق مانیتورینگ | asilight

پیچ پیکسل نشان دهنده چگالی پیکسل ها (خوشه های LED) بر روی صفحه نمایش LED می باشد که با وضوح تصویر ارتباط دارد. در واقع پیچ پیکسل یا دات پیچ نشان دهنده فاصله میلی متر از مرکز پیکسل تا مرکز پیکسل مجاور است. پیچ پیکسل یا دات پیچ از این نظر حائز اهمیت است که کیفیت و وضوح تصویر نمایش داده شده به طور مستقیم با آن مرتبط است. در واقعه هر چه میزان پیچ پیکسل کمتر باشد، تصویر نمایش داده شده از نظر کیفیت و جزئیات، خروجی ویدئو وال بهتری خواهد داشت. بنابراین بیننده می تواند در فاصله نزدیک تری نسبت به نمایشگر بایستد و از تصاویر با کیفیت لذت ببرد.

استفاده برای اطلاع‌رسانی و تبلیغات

کنترلر محتوای تصویری موردنظر برای نمایش را می‌تواند از منابع مختلفی مانند دوربین‌های ویدئویی، رایانه‌ها و پلیرها دریافت نماید و در رابط کاربری و داشبورد نرم‌افزار ویدئو وال، در دسترس مدیر سیستم قرار دهد. پس از این مرحله فرمان‌های مدیر سیستم که از طریق نرم‌افزار به کنترلر رسیده و کنترلر با استفاده این فرمان‌ها محتوا را مرتب نموده و برای نمایش آماده می‌سازد. به زبان ساده مهم‌ترین وظیفه کنترلر، تبدیل نمایشگرهای تکی به بخشی از یک نمایشگر کلی است تا بتوان تصویر را به صورت یکپارچه بر روی ویدئو وال به نمایش گذاشت.

راهنمای خرید ساعت و مچ‌بند هوشمند + بهترین های 2021

این دسته از مدیران می‌بایست دستگاه‌هایی را انتخاب کنند که در عین داشتن کیفیت و قدرت بالا، هزینه‌های سالانه سازمان‌ها و شرکت‌ها را هم کاهش دهد. برای اطلاعات بیشتر از انواع استفاده نمایشگرها ال ای دی در صنایع مختلف بهاین صفحهمراجعه کنید. نقطه ظعف ویدئو وال ها هم وجود فواصل بین نمایشگر ها و خطوطی که به خاطر آنها ایجاد میشود است. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی ویدئو وال ها در برخی مدل ها این فاصله به کمتر از یک میلیمتر هم رسیده.

  • امروزه استفاده از ویدئو وال ها در بسیاری از نقاط شهری، مراکز خرید و سازمان‌ها مرسوم شده است.
  • یک رابطه معکوس بین پیشرفت در تکنولوژی ویدئو وال و طول عمر تسهیلات موجود در یک اتاق کنترل فرضی وجود دارد، به عنوان مثال، فن‌آوری ویدئو وال بسیار سریعتر از ساختمانی که اتاق کنترل در آن قرار گرفته خراب می شود.
  • • سیستم ویدئو پرجکشن طول عمر محدودی برای لامپ دارد و احتمال ریختن توری لامپ بر اثر ضربه نیز می باشد .
  • شما با تماس با تیم پشتیبانی و تیم فروش با توجه به نیاز شما مدل ها و قیمت ها را اعلام و ارسال خواهند نمود.

ویدئو والvideo wall چیست و کاربرد ویدئو وال های هایک ویژن درطراحی اتاق مانیتورینگ | asilight ✅شرکت تبلیغاتی حیطه نما با سابقه چندین ساله در زمینه دیجیتال مارکتینگ با ارائه خدماتی نوین با تکیه بر متخصصان و تجهیزات حرفه ای فیلمبرداری و محتوا … هر چه فاصله تماشاگران و بیننده ها تا ویدئو وال بیشتر باشد باید ویدئووال بزرگتر بخرید و هر چه فاصله کمتر باشد ویدئو وال کوچک تر مناسب تر است. هرچند سری NSL این تولید کننده بیشتر برای استفاده های 24 ساعته و طولانی تولید و بیشتر در اتاق های کنترل استفاده میشوند به طور فوق العاده ای دارای روشنایی بالایی هستند که آنها را قابل استفاده در نور محیطی میکند. این مجموعه با بیش از ۲۳ سال تجربه در زمينه تعميرات انواع تلويزيون و صفحه نمایش، ماشین آلات اداری و انواع بردهای الکترونیکی و با بهره گيري از متخصصین مجرب و کارآزموده، آماده ارائه خدمات در کمترین زمان و حداقل هزینه میباشد.

به عنوان مثال ، پخش کننده رسانه می تواند از طریق پورت های HDMI یا VGA متصل شود. در حالی که نمایشگر قابل مشاهده ترین قسمت ویدئو وال است ، اما این تنها عنصر نیست. چندین مولفه دیگر برای نمایش آن تصاویر و جلب توجه در نمایش ، همکاری می کنند. به عنوان مثال ، آنها می توانند منحنی باشند تا در گوشه ها و ستون ها قرار بگیرند. علاوه بر این می توان آنها را به روش های معماری خارج از مستطیل سنتی یا مربع نصب کرد. صفحات LCD همچنین می توانند برای تأثیر بیشتر بر روی به دیوارهای طراحی معماری شده اجرا گردند.