هاینز عشق غیر منطقی به سس کچاپ را جشن می‌گیرد

هاینز امید دارد که ظاهر جدیدیش که حاصل همکاری آژانس خلاقیت «Wieden+Kennedy» است، به مشتریانش نشان دهد که این احساس متقابل بوده و شرکت به اندازه طرفدارانش در جستجوی تولید بهترین محصولات برای علاقمندان مشتاق است.

هاینز برای نخستین بار در طول تاریخ 150 ساله خود، اولین پلتفرم تغییر برند و بازاریابی یکپارچه جهانی خود را معرفی و بدین طریق توجه طرفداران «عشق غیر منطقی» به چاشنی‌ها و پیشنهادات برند را به سوی خود جلب کرد.

هاینز با هدف تجلیل از عشق «غیر منطقی» به سس کچاپ، از اولین برند جهانی خود رونمایی کرد.

www.designtaxi.com


منبع: http://mbanews.ir/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA/3378-Heinz-celebrates-the-irrational-love-of-ketchup.html

کریستینا کنز، مدیر ارشد برند معتقد است که این عشق غیر منطقی همچنین باعث ایجاد تحول بزرگ تری در «Kraft Heinz» می‌شود. ما با سرعت فراوان مدام در این مسیر حرکت کرده و با نوآوری‌های بینش محور و مبتنی بر تجربیات برند، به طور غیر منتظره لحظاتی شاد را برای علاقمندان مشتاق رقم خواهیم زد.

برای مشاهده ویدیو اینجا کلیک کنید.

ظاهرا نشانه‌های مختلفی از جنون و عشق غیر منطقی به این برند در سرتاسر جهان وجود دارد که از آن جمله می‌توان به موارد مختلفی خالکوبی لوگوی هاینز، حمل بسته‌های سس در کیف‌های دستی یا حتی تلاش جهت قاچاق قوطی‌های لوبیای «Beanz» در فرودگاه اشاره کرد.

هاینز به عنوان برندی که نسبت به مصرف کنندگان خود حس مالکیت دارد، آهنگ عاشقانه «It to Be Heinz» را به آن‌ها هدیه می‌کند.

به گفته مقامات این شرکت، چنین کمپین تبلیغاتی خلاقانه ای شور و اشتیاق فراوان و بی نظیر نسل‌های مختلف مشتریان را نسبت به هاینز نشان می‌دهد.

این عشق غیر منطقی به محصولات هاینز در میان همه طرفداران و مشتاقان برند مشترک است.