نمایش نسخه سه بعدی فیلم تایتانیک به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد ساخت این فیلم

این فیلم زمانی پر فروش ترین فیلم در همه جای دنیا بود که با فروش قابل توجه 2 میلیارد و 200 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی نامش بر سر زبان‌ها افتاد. تنها یکی دیگر از ساخته‌های کامرون یعنی آواتار مدتی بعد جانشین آن شد.

 برای دیدن ویدیو روی اینجا کلیک کنید

www.designtaxi.com
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.


منبع: http://mbanews.ir/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA/3072-Titanic-To-Dock-Again-In-Cinemas-Worldwide-3DRemastered-For-25th-Anniversary.html

04/20
1401

نمایش نسخه سه بعدی فیلم تایتانیک

این خبر ابتدا در نمایشگاه «CineEurope» دیزنی در بارسلون انتشار یافت. پخش یک کلیپ سه بعدی از تایتانیک طرفداران این فیلم جذاب و هیجان انگیز را به وجد آورد.

این نسخه جدید با کیفیت 4k و نرخ فریم بالا HDR، قرار است مخاطبان را بیش از پیش در فیلم غرق کند. این فیلم در تاریخ 10 فوریه سال 2023 میلادی توسط شرکت دیزنی در سطح بین المللی اکران می‌شود.

تایتانیک فیلمی است که واقعا امتحان خود را در گذر زمان پس داده و یاد و خاطره این کشتی بزرگ و لوکس را متبلور کرده است. موفقیت این فیلم به نوعی نام کشتی را در میان نسل‌های آینده زنده نگه داشته است.

صرف نظر از این که چند بار صحنه غرق شدن کشتی تایتانیک را به چشم دیده اید، همیشه احساس می‌کنید که برای اولین بار است که به تماشای این فیلم نشسته اید. حالا نسخه ای که در سال 1997 میلادی برای اولین بار در سینما‌ها اکران شد، بار دیگر به شکل سه بعدی زنده گردید.