نمایشگر ویدئو وال چیست؟

ماژول ها بر روی یک فریم یا قاب مخصوص به یکدیگر متصل میشوند. حتی این صنعت به دلیل خدمات منحصر به فرد برای اطلاع رسانی به مخاطبان بزرگ یا ارائه اطلاعات برای نظارت و کنترل متمرکز بسیار سریع در حال توسعه است. بدین ترتیب می توانید تمام عملیات کنترل و نظارت را با دقت بیشتر و به صورت متمرکز در آن انجام دهید. اصطلاح فاصله بین پیکسل ها دات پیچ نامیده میشود و همین دات پیچ ها هستند که ماژول را شکل میدهند و به این ماژول در یک قاب که کابینت نامیده می شود در اندازه های متفاوت قرار می گیرند .

درواقع کیفیت چیپ بسیار حائز اهمیت است چون متساعد کننده نور محسوب می شود این قطعه کوچک در اندازه های 6 تا 10 میل موجود است که هر چقدر اندازه آن بیشتر شود نور تولید شده توسط آن نیز بیشتر خواهد شد و قیمت تابلو روان led بالاتر خواهد اس اس آی لایت بود. پاور در تلویزیونها اهمیت زیادی دارد چون استفاده از منبع تغذیه نا مرغوب و غیر استاندارد می تواند به تمام قطعات آسیب وارد کند لذا در هنگام خرید پاور به برند و جنس پاور حتما دقت کنید . در حال حاضر کسب و کارهای کوچک و بزرگ از نمایشگر صنعتی برای جذب و مطلع کردن مشتریان درباره محصولات و خدمات خود بهره می برند که در حوزه های مختلفی شامل بانک ها، رستوران ها، خرده فروشان و دیگر حرفه های کاری ابزاری ارزشمند برای نقطه نظر فروش و نقطه نظر مکان انتظار برای ارتقای برند و کالای خود مورد استفاده قرار می گیرد. در صورت عدم اتصال با کمک فلش این کار صورت می گیرد که برنامه به فلش انتقال می یابد و فلش برنامه را به برد کنترل انتقال می دهد.

توجه: برای رزولیشن های بالا (دات پیچ بالا) بهتر است از کنترلر های آنلاین استفاده شود. اگر میخواهید که تصویر باکیفیتتری داشته باشید، بهتر است که پیکسلها نزدیک به یکدیگر قرار گیرند. ضمن انتخاب مکان مناسب بهتر است به محتوای تبلیغات نیز توجه داشته باشید. بیان مزایای مربوط به این نمایشگر ها می تواند در رسیدن به پاسخ مناسب برای سوال تلویزیون شهری چیست کمک کننده باشد. پس از انتخاب دیوار مناسب برای نصب ویدئو وال، با توجه به ابعاد ویدئو وال میزانی از دیوار را که اشغال می کند با احتساب میزانی برای عملیات نصب به صورت جداگانه در نظر بگیرید. برای دریاقت اطلاعات بیشتر با کارشناسان کیومیتا تماس بگیرید و یا از قسمت تماس با ما از طیق ایمیل در ارتباط باشید. پردازندههای ویدئو وال نسل جدید نسبت به پردازندههای نسلهای قدیمی، که امکان نمایش تصویر به صورت یکپارچه را نداشتند و حاشیه ها یا بِزِل کاملا در تصاویر مشخص بودند، بسیار ارزانتر و با کیفیتتر هستند. نمایش تصاویر یکی از مهمترین بخشهای تقریباً هر فرایندی، از فرایندهای تبلیغاتی گرفته تا موارد صنعتی و اطلاعرسانی و بسیاری موارد دیگر میباشد که نمایشگرهای مختلفی با قابلیتهای مختلف برای پاسخدهی به این نیازها به وجود آمده است. مانیتور های صنعتی به دلیل کاکرد 24/7 یا 18/7 برای نمایش تبلیغات و اطلاعات محصول در فروشگاه ، رستوران ، فست فود، کافی شاپ و فروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرند.

به همین دلیل میتوان با کمک آنها تبلیغات بسیار اثربخشی را در محیطهای نمایشگاهی یا فروشگاهی ایجاد نمود. ولی با کمک متخصصان این امر و ارتباط با آنها می توان با پرداخت هزینه کمتر، مشکلات را حل کرد و تبلیغات موثرتری برای فروشگاه و سر در مغازه خود داشت. در نهایت باتغییر ابعاد تلویزیون، هزینه تمامشده افزایش پیدا میکند. این موضوع باعث تولید یک پیکسل واقعی و یک پیکسل مجازی می شود که این پیکسل مجازی می تواند کیفیت تصویر را تا حد چشم گیری افزایش دهد. در طرف دیگر این مدار چاپی قطعات گوناگونی وجود دارد به صورتی که در یک طرف هر ماژول یک ترمینال تغذیه ( دو قطب مثبت و منفی ) و دو هاب قرار گرفته است. هر کابینت در تلویزیون شهری بطور کامل مستقل از دیگر کابینتها میباشد ولی هنگامی که کابینتها بر روی هم متصل میشوند به صورت هماهنگ با یکدیگر عمل میکنند. همین امر دلیل خوبی بر قدرت غیرقابل مقایسه این محصول با سایر محصولات همرده خود است. این موضوع به خوبی اهمیت کنترلر ویدئو وال را نشان میدهد. با استفاده از تلویزیون شهری به راحتی می توانید برای مدت زمان مشخصی به صورت مفید و موثر تبلیغات داشته باشید به شرط آنکه نسبت به مشتریانتان شناخت کافی داشته باشید و محل نصب تلویزیون شهری در جایی باشد که مطمئن هستید مشتریانتان از آن محلها گذر کرده و به تبلیغات شما اهمیت می دهند .

به همراه کنترلرهای خود سنسور دما ارائه نمی کند ولی این قابلیت را دارد تا بتوانیم با اتصال سنسور دما به مادربوردهای HD دما را بر روی نمایشگرمان نشان دهیم. عدد جلوی P بر حسب میلیمتر است. دات پیچ بر حسب میلی متر اندازه گیری می شود و نشان دهنده فاصله مرکز تا مرکز دو پیکسل مجاور است . این فاصله به صورت میلی متر اندازه گیری می شود. درزهای مدل های کنونی از 1.7 تا 3.6 میلی متر است و “بدون درز” در نظر گرفته می شوند. ویدئو والها در مدل و برندهای متنوع نظیر پاناسونیک، شارپ، ال جی، جی پلاس و سامسونگ در بازار موجود است که هر کدام ویژگی و کارکردهای متفاوتی دارند و به طور گسترده در سراسر جهان در زمینههای کاربردی متعدد استفاده میشود. این مدل تلویزیون ها متشکل از ماژولهایی هستند که در ابعاد کوچک تر ساخته می شوند. در مقایسه با صفحه نمایش تلویزیونهای قدیمی، نمایشگرهای LED دارای بازتولید رنگ روشن تری هستند (16 میلیون رنگ در تلویزیونهای معمولی در مقایسه با 4398 بیلیون رنگ در صفحه نمایشهای LED) که تصویر را واقعیتر میکند. نحوه عملکرد نمایشگرهای LED 7/24 (دائمی) است، در حالی که زمان کار توصیه شده برای تلویزیون معمولی 8-16 ساعت در روز است.

برای قطب منفی از سیم سیاه و برای قطب مثبت از سیم قرمز استفاده شود. یکی از قطعات بسیار مهم و اساسی در انواع مختلف این تابلوها مادربرد مورد کنترل می باشد که وظیفه دارد اطلاعاتی که که قرار است برای این تابلوها به نمایش درآید را در بازه های زمانی مشخص کنترل نموده و ارسال نماید. نمایشگرهای شهری با تبلیغ برندها و کسب و کارهای مختلف در قالب تصاویر و ویدئو، رشد آنها را تضمین میکنند. این نوع تلویزیونها برای ساخت تصاویر رنگی از ترکیب ال ای دیهای رنگی با چند رنگ اصلی آبی، قرمز و سبز استفاده میکنند. هر یک از این دو مورد را متناسب با نوع کاربردی که دارد در مکان های مختلف استفاده می کنند.

مسئله دیگر چک کردن سلامت ظاهری تابلو است که اهمیت زیادی دارد. بهعنوانمثال، با تعریف کردن یک تقویم، رویدادهای ذکرشده در ویدئو وال با توجه به تقویم بهروز میشوند. توجه داشته باشید در تعمیرات مربوط به درگاه ها در تابلو روان ها بهترین روش جهت تست کردن این درگاه در ابتدا نگاه کردن به قسمت لحیم کاری این درگاه است و بعد از آن چک کردن این درگاه از روی برد تا انتهای سوکت توسط دستگاه بازر است که قطعی را به راحتی نمایش خواهد داد. در یک طرف این برد ال ای دی های نشانگر ماژول قرار گرفته که وظیفه اصلی ماژول یعنی نمایش را بر عهده دارند.

گروه صنعتی ایلیا طراح و تولید کننده ی تلویزیون های شهری با ارائه ی خدمات تخصصی و گارانتی طلایی آماده ی کارشناسی و طراحی پروژه های شماست . تلویزیون شهری ، تلویزیون غول پیکر ضد آب و ضد ضربه ای است که لذت تماشای تلویزیون خارج از سالن را برای ما به ارمغان می آورد.ویژگی منحصر به فرد” ضدآب “بودن وداشتن “تصاویر واضح” در نور خورشید،این تلویزیون ها را به گزینه ی متمایز کننده در طراحی داخلی روف گاردن ،رستوران ها، و حیاط های مجلل منازل تبدیل کرده است. یک ویدئو وال مدرن دارای حاشیه باریک و نازک است و ما درحال پیشروی به سمت روزهایی هستیم که این لبهها به خاطرهای در گذشته تبدیل خواهند شد. تلویزیون شهری را علاوه بر استفاده در فضای باز به پیشرو در میدان های تبلیغاتی تبدیل کرده است. تابلو های روان همان نمایشگرهای الکترونیکی هستند که از آن ها به منظور تبلیغات و جلب توجه مشتریان استفاده می شود.

محتوای پویا یکی از بهترین روش ها برای جلب توجه مشتری می باشد. با تلویزیون شهری میتوان در یک زمان ، چندین برند را به صورت پویا و با گستره ی نامحدود جلوه های ویژه تبلیغ کرد یا چندین روایت از یک برند را به نمایش گذاشت. این برند که تولیدکننده تلویزیون و مانیتورهای خانگی و گیمینگ میباشد. ماژول ها در تعمیرات تابلو روان نقش بسیار مهمی ایفا میکنند که همان تولید نور می باشد و اصلی ترین قسمت یک تابلو روان به شمار می آیند این ماژول ها بر اساس نوری که تولید می کنند دسته بندی می شوند که به صورت زیر می باشد. این مزایا در هیچ یک از ابزارهای تبلیغاتی که پیشتر ذکر شد وجود ندارند و همین امر دلیل خوبی بر قدرت غیر قابل مقایسه این محصول با سایر محصولات همرده خود است که موجب کنار زدن دیگر رقبا شده است. قیمت تلویزیون شهری تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی است، که موجب بالا یا پایین رفتن قیمت نهایی فاکتور شما خواهدشد. به همین دلیل امروز تصمیم گرفتیم تا تعمیرات تخصصی ماژول های تابلوهای روان یا ال ای دی را در گروه مهندسی سریر تصویر به بحث و گفتگو گذاشته و تمامی عوامل مهم در تعمیرات تابلو روان را بررسی نموده تا بتوانیم کمک شایانی به هم میهنان عزیزمان در تهران و ایران بکنیم.

روشنایی بالای این تلویزیون شهری باعث حیرت بیننده می شود. ایمن موج هوشمند بهترین پیشنهاد برای استفاده از تلویزیون های شهری با توجه به فاکتورهایی نظیر فاصله ی بیننده تا نمایشگر و استفاده در محیط باز و بسته را در قالب بسته ی فنی در خصوص مدل ارجح به مشتریان ارائه می نماید. مدل اول توانایی تولید سه رنگ قرمز و سبز و زرد را دارد اما دیگری توانایی تولید سه رنگ قرمز و آبی و بنفش را دارد . به این معنی که در گروه اصل یک ال ای دی قرمز، یک ال ای دی آبی و یک ال ای دی سبز در هر پیکسل وجود دارد. در این تجهیزات، هر بلوک آسیب دیده را میتوان به طور مجزا تعمیر یا تعویض کرد، در صورتیکه برای تلویزیونهای LED قدیمی امکان این کار وجود ندارد. اگر فرمان روشن به LED داده شده باشد ، بعد از Driving ال ای دی روشن می شود اما اگر فرمان خاموش به LED داده شده باشد ، حتی بعد از Driving هم ال ای دی روشن نمی شود . این نوع تلویزیون ها ضد آب نمی باشند و از لحاظ قیمت نسبت به مورد قبل ارزان تر هستند.

انتقال اطلاعات به کارت انجام می پذیرد، برد کنترل ها به دو دسته کلی دارای حافظه برای ذخبره (آنلاین)و پخش اطلاعات و بدون حاقظه(آفلابن) تقسیم می شوند.برای کنترلر های آنلاین علاوه برد کنترلری(رسیور) که پشت ماژول ها نصب می شود نباز به سندر و ویدئو پروسسور(دارای ورودی های متنوع می باشد و برای تغییر سایز تصویر ورودی به سایز تلویزیون شهری مورد استفاده قرار می گیرد). همچنین دارای نرم افزار فارسی برای استفاده در ایران بوده و صفحه نمایشهای این ویدئو وال به دو صورت افقی و عمودی قابل نصب است. اساسا انواع مدلهای این دستگاه که ما با عنوان تلویزیون شهری یا ویدئو وال آن را میشناسیم چه تفاوتی با تابلوهای روان دارند؟ 1. هر چه ارتفاع تلویزیون از زمین و فاصله دید کمتر باشد بهتر است، دات پیچ با عدد کمتری استفاده کنیم، تا کیفیت تصویر بهتر شود. اولین مسئله ای که درباره دو مانیتور مورد بررسی قرار میدهیم موضوع فناری اولیه سطح بالای آنهاست، مانیتورهای ال سی دی مانند تلویزیونهاییاند که شما در پذیرایی خانه دارید اما بیشتر نمایشگرهای ال سی دی که برای برنامههای تجاری استفاده میشوند دارای حاشیه و لبههای نازکاند زیرا زمانی که نمایشگرها را در ویدئو وال قرار میدهند قصد دارند وقفههایی که ممکن است در سطح محتوا به وجود آید را به حداقل برسانند.

میباشد ماژول ها نیز طبق کیفیت ساخت،انواع LED یا SMD ویا 3in1 ، دات پیچ قیمت گذاری میشود به فاصله بین پیکسل ها در ماژول ، دات پیچ Dot Pitch گفته می شود . تلویزیون یا نمایشگر شهری به بیلبوردهای تبلیغاتی بزرگی گفته میشود که با نمایش ویدئوهای تبلیغاتی در میادین و خیابانهای شلوغ و پر رفت آمد به جذب مخاطب برای کسب و کارهای مختلف کمک میکنند. اما با توجه به اینکه این محصولات همگی تخصصی هستند، مرکز فروش کنترلر ویدئو وال شرکت نمارنتر با کمک نیروهای فنی خود این شناخت را برای شما فراهم میکند. با توجه به پیشرفت های زیاد و توجه به تبلیغات امروزه، انواع مختلف این تابلوها در زمینه های تبلیغاتی برای فروشگاه ها و شرکت های مختلف نیز استفاده های فراوانی می گردد.