نتایج اطلاعیه dnaunion منتشر شد

«در همین راستا سه ایدۀ استارتاپی وارد مرحلۀ شتابنده (Accelerator) و یک شرکت نیز به انکوباتور (Incubator) مرکز نوآوری آو اضافه شد. علاوه بر این اقدامات، 34 نفر از فعالان حوزۀ مارکتینگ و تبلیغات که به فضای کاری نیاز داشتند، در فضای کاری اشتراکی گروه مستقر شده و 6 نفر نیز به‌زودی به این گروه اضافه خواهند شد. همچنین، به 52 استارتاپ درزمینۀ اصلاح محصول و ساختار مارکتینگ، مشاورۀ رایگان ارائه کرده‌ایم. 

نتایج اطلاعیه dnaunion منتشر شد

گروه dnaunion در پاسخ به درخواست‌های ارسالی، اقدامات گسترده‌ای را اجرایی کرد. ناصر پاشاپور نیکو، مدیرعامل گروه dnaunion، دربارۀ این اقدامات گفت: «متناسب با شرایط حال حاضر جامعه و با هدف ارتقای صنعت مارکتینگ و تبلیغات که همیشه جزو ماموریت گروه است، اطلاعیه‌ای را به‌منظور حمایت از آژانس‌های تبلیغات دیجیتال و سرمایه‌گذاری در آن‌ها منتشر کردیم که با استقبال گسترده‌ای مواجه شد. dnaunion پس از بررسی درخواست‌ها تا کنون در دو شرکت سرمایه‌گذاری انجام داده و سرمایه‌گذاری در دو شرکت نیز در مرحلۀ انعقاد و عقد قرارداد است. 

«درمجموع تا به امروز، دو میلیارد سرمایه‌گذاری مستقیم انجام داده‌ایم و تقریباً ده برابر این رقم، تعهد سرمایه‌گذاری داده شده است. امیدواریم در ادامۀ مسیر اقدامات بیشتری را اجرایی کرده و بتوانیم کمکی به ارتقای صنعت مارکتینگ و تبلیغات ایران کنیم.»dnaunion پس از اختلالات ایجادشده در اینترنت و چالش‌های پیش‌آمده برای فعالان حوزۀ دیجیتال، اطلاعیه‌ای را در جهت حمایت از آژانس‌های تبلیغات دیجیتال و سرمایه‌گذاری در آن‌ها، در آبان 1401 منتشر کرد. 

10/13
1401

نتایج اطلاعیه dnaunion منتشر شد


برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.


منبع: http://mbanews.ir/%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D8%B1/3234-dnaunion-announcement-results-published.html