نتایج اطلاعیه dnaunion منتشر شد


10/13
1401

نتایج اطلاعیه dnaunion منتشر شد

نتایج اطلاعیه dnaunion منتشر شد

dnaunion پس از اختلالات ایجادشده در اینترنت و چالش‌های پیش‌آمده برای فعالان حوزۀ دیجیتال، اطلاعیه‌ای را در جهت حمایت از آژانس‌های تبلیغات دیجیتال و سرمایه‌گذاری در آن‌ها، در آبان 1401 منتشر کرد. 

گروه dnaunion در پاسخ به درخواست‌های ارسالی، اقدامات گسترده‌ای را اجرایی کرد. ناصر پاشاپور نیکو، مدیرعامل گروه dnaunion، دربارۀ این اقدامات گفت: «متناسب با شرایط حال حاضر جامعه و با هدف ارتقای صنعت مارکتینگ و تبلیغات که همیشه جزو ماموریت گروه است، اطلاعیه‌ای را به‌منظور حمایت از آژانس‌های تبلیغات دیجیتال و سرمایه‌گذاری در آن‌ها منتشر کردیم که با استقبال گسترده‌ای مواجه شد. dnaunion پس از بررسی درخواست‌ها تا کنون در دو شرکت سرمایه‌گذاری انجام داده و سرمایه‌گذاری در دو شرکت نیز در مرحلۀ انعقاد و عقد قرارداد است. 

«در همین راستا سه ایدۀ استارتاپی وارد مرحلۀ شتابنده (Accelerator) و یک شرکت نیز به انکوباتور (Incubator) مرکز نوآوری آو اضافه شد. علاوه بر این اقدامات، 34 نفر از فعالان حوزۀ مارکتینگ و تبلیغات که به فضای کاری نیاز داشتند، در فضای کاری اشتراکی گروه مستقر شده و 6 نفر نیز به‌زودی به این گروه اضافه خواهند شد. همچنین، به 52 استارتاپ درزمینۀ اصلاح محصول و ساختار مارکتینگ، مشاورۀ رایگان ارائه کرده‌ایم. 

«درمجموع تا به امروز، دو میلیارد سرمایه‌گذاری مستقیم انجام داده‌ایم و تقریباً ده برابر این رقم، تعهد سرمایه‌گذاری داده شده است. امیدواریم در ادامۀ مسیر اقدامات بیشتری را اجرایی کرده و بتوانیم کمکی به ارتقای صنعت مارکتینگ و تبلیغات ایران کنیم.»
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.


منبع: http://mbanews.ir/%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D8%B1/3234-dnaunion-announcement-results-published.html