مدیریت ثروت، محصول مشترک فارابی و دیجی پی

دیجی پی در این راستا مطابق سیاست گروه دیجی کالا بر اساس مارکت پلیس در حوزه سرمایه گذاری پیش می‌رود.

مدیریت ثروت به مجموعه فرایندهای مبتنی بر فناوری گفته می‌شود که با تجزیه و تحلیل تمامی نیازهای مالی مشتری و پیشنهاد محصولات مالی و سرمایه‌گذاری مناسب، به مدیریت دارایی و بهبود کیفیت زندگی برای مشتری منجر می‌شوند.

برای استفاده از سرویس مدیریت ثروت، می‌توانید پس از دانلود و نصب اپلیکیشن دیجی‌پی در بخش مدیریت ثروت یکی از سرویس‌ها و خدمات مورد نظرتان را انتخاب و همه مراحل را آنلاین انجام دهید و در لحظه نتیجه خرید و سرمایه‌گذاری خود را ملاحظه کنید


منبع: http://mbanews.ir/%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D8%B1/3346-Wealth-management,-a-joint-product-of-Farabi-and-DigiPay.html


دیجی‌پی وگروه مالی فارابی از محصول مشترک مدیریت ثروت رونمایی کردند. این محصول که حاصل بیش از یک سال، تحقیق، مطالعه، کارشبانه‌روزی و برنامه‌ریزی مدون است در بخش‌های متنوعی همچون

طرح‌های سرمایه‌گذاری غیربورسی (طلا، ملک، تامین مالی جمعی و ارز دیجیتال)

سبدگردانی (مدیریت سرمایه)

ایده اصلی این سرویس، انجام سرمایه‌گذاری‌های امن و کم‌ریسک در شرایط ناپایدار اقتصادی است که به کاربران اجازه می‌دهد ضمن حفظ ارزش دارایی‌های خود، راه‌های مطمئن برای افزایش این سرمایه‌ را شناسایی و متناسب با پرتفوی خود بدون گرفتار شدن در ریسک‌های پیش‌بینی نشده، سرمایه‌گذاری کنند.

یکی از مناسب‌ترین ابزارهای سرمایه‌گذاری که اکنون در محصول وجود دارد صندوق درآمد ثابت گروه مالی فارابی است. این طرح سرمایه‌های خُرد را در بازارهایی مانند بازار بدهی و گواهی سپرده بانکی سرمایه‌گذاری می‌کند و سود حاصل از این سرمایه‌گذاری را در قالب صندوق سرمایه¬گذاری و طی دوره‌های مشخص به حساب سرمایه‌گذار واریز می‌کند. این محصول، سرمایه‌گذاری حتی با مبالغ خرد را برای همه‌ی کاربران با هر سطح دانش مالی و با هر میزان سرمایه و با سودی بیشتر از سپرده‌های بانکی امکان‌پذیر کرده است. در این روش کاربر خرید خود را طی یک روز کاری انجام می‌دهد و متناسب با سرمایه‌گذاری خود در آینده سود دریافت می‌کند.

این سرویس با طراحی یک برنامه‌ی کنترل‌شده که براساس شرایط، اهداف و سطح ریسک‌پذیری مشتریان تنظیم می‌شود، به نگه‌داشت، افزایش و مدیریت ثروت در ابعاد مختلف زندگی و آینده‌ی مشتری کمک می‌کند و در نهایت به توسعه‌ی الگوریتم‌های تعیین ریسک و معاملات سرمایه منجر می‌شود.

علاوه بر سرمایه‌گذاری‌های بورسی، بخش جذاب دیگر برای کاربران ، سرمایه‌گذاری در زمینه طلا، ملک و ارز دیجیتال است کهبه زودی از طریق این محصول در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

طرح‌های سرمایه‌گذاری بورسی (صندوق‌های درآمد ثابت و سهامی)

ریسک‌سنجی (مشاوره سرمایه‌گذاری منطبق بر پرتفوی کاربر)

از دیگر ویژگی‌های این محصول ارائه مشاوره‌های غیرخودکار برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌های مختلف و ارائه مشاوره‌های خودکار و انتخاب بهترین و مناسب‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری منطبق بر پرتفو و بدون دخالت کاربر است.

به کاربران خدمات ارائه می‌کند.

پیش‌بینی می‌شود که رابط کاربری مناسب و ساده و آنلاین بودن فرآیندها، این محصول را به سرویسی کاربرپسند بدل کند که استقبال کاربران را به همراه داشته باشد.