لوگوی جدید توییتر ارزش دوج کوین را 20 درصد بالا برد


برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.


منبع: http://mbanews.ir/%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D8%B1/3322-Twitter-s-new-logo-boosts-the-value-of-Dogecoin-by-20%25.html

دوج کوین، با ارزش کل بیش از 13 میلیارد دلار، هشتمین ارز دیجیتال بزرگ در جهان از لحاظ ارزش بازار به شمار می‌رود.در ماه می گذشته، تسلا و «اسپیس ایکس» دست به پذیرش دوج کوین در معاملات کالا زدند. به زودی ماسک توییت کرد که با احداث زیرساخت‌ها و در ادامه پذیرش دوج کوین به عنوان یک روش پرداخت برای استفاده از سیستم حمل و نقل «وگاس لوپ»، هر زمان و هر مکان ممکن از دوج حمایت خواهد کرد.


به محض جایگزینی شیبا محبوب دوج کوین با لوگو و پرنده نمادین توییتر، ارزش این رمز ارز معروف روز دوشنبه 20 درصد افزایش یافت. به این ترتیب در کمتر از یک ساعت ارزش دوج کوین با ثبت رقم 0.092 دلار به بالا ترین قیمت خود در یک ماه گذشته رسید. این رشد شگفت انگیز نشان از آخرین فصل رابطه بلند مدت موجود میان ایلان ماسک، مدیر عامل توییتر، و ارز دیجیتال دوج کوین دارد. پس از آن که ایلان مایک سهام توییتر را در سال گذشته میلادی خرید، گمانه زنی‌ها مبنی بر ادغام دوج کوین با این پلتفرم اجتماعی محبوب و دوست داشتنی افزایش یافن زیرا ماسک به دنبال احیا شرکت است. ژانویه این خبر در خبر رسانی‌های معتبر جهان منتشر شد که توییتر در اندیشه تولید یک محصول جدید به روشی است که از روش‌های پرداخت به سبک و سیاق رمز نگاری پشتیبانی می‌کند.

01/16
1402

ارزش دوج کوین 20 درصد بالا رفت