علت کار نکردن خشک کن لباسشویی اتوماتیک | سناپویان

علت کار نکردن خشک کن لباسشویی اتوماتیک | سناپویان

در صورت بروز هرگونه خرابی در لباسشویی سامسونگ لازم است به واحد تعمیرات لباسشویی مراجعه کنید. متخصصان این واحد به دلیل بهره مندی از اطلاعات و دانش مورد نیاز برای تعمیرات می توانند در کوتاه ترین زمان خدمات مورد نیاز کاربران را ارئه می کند. به همین علت تعمیر خشک کن لباسشویی برای کاربران اهمیت بسیار ویژه ای دارد. در ادامه به بررسی دلایلی که منجر به کار نکردن خشک کن لباسشویی می شوند می پردازیم. جهت آگاهی و اطلاع از این موضوع ادامه ی مقاله را دنبال کنید یا به نمایندگی تعمیرات لباسشویی مراجعه کنید.

در چنین شرایطی فقط با هواگیری حوله خشک کن می‌توانید مشکلات به وجود آمده را برطرف کنید. نحوه هواگیری حوله خشک کن نیز خیلی ساده است و فقط کافیست شیر هواگیری آن را که معمولا در قسمت بالای رادیاتور وجود دارد به آرامی باز کنید تا هوای موجود داخل لوله‌ها خارج شود. اگر شیرهای ورودی یا خروجی شما از انواعی هستند که قابلیت تنظیم دما را دارند (شیرهای ترموستاتیک)، مطمئن شوید که حوله خشک کن روشن است. اگر چنین است، برای تعمیر حوله خشک کن و شیرهای آن با یک تعمیرکار حرفه‌ای تماس بگیرید. ساییدگی، خوردگی یا کشیدگی تسمه باعث میشه نتونه به درستی جای خودش قرار بگیره و انرژی لازم برای چرخش، از موتور به دیگ منتقل نمیشه. شل بودن تسمه، انرژی بیشتری صرف یا بهتره بگم تلف میکنه و سفت بودن اون، باعث فشار بیشتر روی موتور و در آخر خرابی اون میشه.برای تست سلامت تسمه، کافیه آبکش لباسشویی رو با دست بچرخونید.

چرا موتور خشک کن ماشین لباسشویی دو قلو شروع به کار نمی کند؟

دستگاه خشک کن صنعتی یکی از مهم ترین تجهیزات موجود در صنایع به شمار می آید، که به دلیل شرایط مختلف ممکن است دچار آسیب و اختلال های زیادی شوند. شناسایی و تشخیص عیب دستگاه یک آیتم بسیار مهم است که باید به بهترین شکل ممکن انجام شود. در صورتی که مشکلات و معایب به درستی تشخیص داده نشوند، راهکار خوبی ارائه نخواهد شد. اگر بیماری فرد به خوبی تشخیص داده نشود و داروی اشتباهی تجویز شود، نه تنها بیمار معالجه نمی شود، بلکه به دلیل مصرف داروی اشتباهی ممکن است بیماریش وخیم شود. از این رو تشخیص مشکل ایجاد شده بر روی دستگاه خشک کن اهمیت زیادی دارد.

مشکلات رایج خشک کن فریجیدر frigidaire

مانند هر وسیله ی دیگری، خشک کن لباس نیز ممکن است بعد از مدتی استفاده، دچار مشکلاتی شود. حل مشکلات رایج در خشک کن لباس کار نسبتا دشواری است و در اکثر اوقات شما بایستی با متخصص تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید تا مشکلات دستگاه را تشخیص داده و آن را تعمیر کنند. در ادامه به معرفی برخی از مشکلات رایج خشک کن لباس و نکاتی که متخصصین باید آن ها را بدانند، می پردازیم. در صورتی که نیازمند تعمیر خشک کن صنعتی البسه خود هستید ، آی.پی امداد آماده ارائه تمام خدمات سرویس ، تعویض و تعمیر دستگاه خشک کن در محل است. آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات خشک کن صنعتی و بیمارستانی با هدف خدمات رسانی و رفع نیاز­های مشتریان در سریع­ترین زمان ممکن تاسیس شده است. در دیجی تعمیر شما میتوانید به راحتی دستگاه‌های میوه خشک کن خود را برای این شرکت ارسال کرده تا در کمترین زمان تعمیرات بر روی آنها انجام شود .

  • خراب بودن خازن های لباسشویی، تنها باید توسط یک کارشناس کاربلد شناسایی و تایید شوند.
  • این سیستم به خصوص در فضاهای کوچک منازل امروزی بسیار کاربردی است و از قابلیت های مهم این ماشین های شست و شو به حساب می آید.
  • در صورت بروز هرگونه خرابی در لباسشویی سامسونگ لازم است به واحد تعمیرات لباسشویی مراجعه کنید.
  • گفته شد درصد خشک شدن لباس بستگی به نسبت حجم لباس به ظرفیت آبکش داره.
  • بر روی ماشین لباسشویی دکمه دیگری با نام no spin وجود دارد که در صورت فشردن این دکمه به دستگاه دستور می دهید که پس از پایان چرخش شست و شو، لباس ها را خشک نکند.

در برخی موارد کدهای خطای ظاهر شده بر روی صفحه نمایش دستگاه در تعیین علت به تعمیرکاران کمک می کنند و باعث می‌شود تا تعمیرکاران مشکل را آسان تر رمزگشایی کنند. به عنوان مثال ، اگر لباس های شسته شده در داخل ماشین لباسشویی خشک نشوند و خشک کن دستگاه شروع به کار نکند و نشانگر کانال هوا روی صفحه نمایش روشن شود ، این مسئله ممکن است به این دلیل باشد که یک جسم خارجی وارد سیستم شده باشد . علاوه بر این ، ممکن است جسم خارجی در کانال هوا گیر کرده و باعث مسدود شدن آن شده باشد .عملکرد نادرست واحد کنترل یکی دیگر از این دلایل است . بنابراین یک علامت خرابی ممکن است نشان دهنده چندین خرابی دیگر در دستگاه نیز باشد.

تعمیر خشک کن جنرال الکتریک