سئو چیست؟ مفهوم سئو از نظر متخصصین ایرانی و بین المللی آکادمی وبسیما -بهترین بک لینک

(اگر یک تجزیه و تحلیل سریع بر روی نتایج جستجو انجام دهید، متوجه خواهید شد که نتایج جستجو برای همه آنها تقریباً یکسان است). ما اولین مرحله در این فرآیند یعنی یافتن کلمات کلیدی مناسب را در فصل قبل پوشش داده ایم. به همین دلیل است که تصمیم گرفتیم در این راهنمای سئو، راهکارهایی در مورد ایجاد یک استراتژی محتوای موفق را با شما به اشتراک بگذاریم. اولین کار شما این است که کلمات کلیدی اولیه را بیابید، منظور عباراتی هستند که از آنها به عنوان پله ای برای یافتن کلمات کلیدی بیشتر استفاده می کنید.

  • توجه فرمایید که تمامی موارد گفته شده حتماً باید توسط یک متخصص و کارشناس سئو بررسی شود و انجام خودسرانه هر یک از این تکنیک ها می تواند باعث پنالتی شدن و آسیب به سئو سایت شما شود.
  • عنوان‌ها به موتور‌های جستجو و کاربران کمک می‌کنند تا متن را خوانده و درک کنند.
  • در نهایت باید بگوییم که سئو یعنی هر چیزی که به شما کمک میکند جایگاه بهتری در نتایج جستجو داشته باشید.
سئو چیست؟ مفهوم سئو از نظر متخصصین ایرانی و بین المللی آکادمی وبسیما البته بدیهیست که این موارد تنها بخش کوچکی از اسرار سئو می باشد و خیلی گوگل وارد جزئیات نشده است و تنها به صورت کلی و در بسیاری از مواقع کلیشه ای به موضوع سئو سایت پرداخته است. با این وجود مرجع اصلی برای آموزش سئو در سایت های خارحی از خود سایت گوگل developers.google.comمی دانیم. این وبسایت که متعلق به خود گوگل می باشد و برای شروع کار آموزش سئو می توانید از همین اسناد و آموزش های ابتدایی که خود گوگل به انتشار آنها پرداخته استفاده نمایید. وب سایت خود را برای موبایل بهینه سازی کنید و مطمئن شوید در تمامی اندازه ها و مرورگرها به خوبی کار می کند. در اغلب موارد، اسپمرها سعی می کنند بهترین بک لینک های شما را حذف کنند.

نکاتی برای تطبیق محتوای خود با تغییرات مداوم سبک زندگی مصرف کنندگان

وقتی تعداد کلمات کلیدی از حد معمول بالاتر باشد جملات برای کاربران نا مفهوم خواهد شد. با مطالعه موارد ذکر شده با روش های خوب و بد سئو آشنا شدیم، اما سئو کلاه خاکستری چیست؟ این روش در واقع چیزی ما بین دو روش ذکر شده است نه خوب است و نه بد! در روش سئو کلاه خاکستری نیز سئو کار به دنبال فریب و دور زدن قوانین و رسیدن به رتبه های بالاتر است اما با ریسک کمتر! به طور خلاصه این روش تا هنگامی که لو نرفته باشد می تواند مفید باشد. اما همین دو سال برای اینکه بتواند استراتژی سئو بچیند کافی نیست.

ممکن است این فرآیند تا مدت ها طول بکشد برای آنکه سریعتر از ایندکس گوگل خارج شوند پیشنهاد میکنیم از ابزار Remove URLs در گوگل سرچ کنسول استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر به مقاله حذف کلی سایت از گوگل مراجعه کنید. حضور این صفحات هم در زیردامنه و هم دامنه اصلی موجب ایجاد محتوای تکراری شده و هردو نسخه توسط گوگل ایندکس خواهد شد. بهترین پیشنهاد ممکن راه اندازی بلاگ بر روی فولدر و ریدایرکت 301 همه صفحات زیردامنه به آن است.

  • موتور جستجوی گوگل با الگوریتم‌هایی که دارد همواره سعی می‌کند بهترین نتیجه را برای کاربر نمایش دهد.
  • کاهش حجم عکس نباید تا آنجایی پیش برود که از کیفیت تصاویر به شدت کاسته شود و محتوای تصاویر بی ارزش شود.
  • بسته به نوع جستجوی کاربران شما می توانید سایت خود را برای یک منطقه خاص بهینه تر کنید که این کار توسط سئوی محلی انجام می شود.

به عنوان مثال شما می‌توانید به تمامی ربات‌ها یا به یک ربات خاص دستور دهید که به یک سری از فایل‌ها دسترسی نداشته باشد و آنها را ایندکس نکند. پس انتظار نداشته باشید که یک ماه پس از تأسیس سایت خود جای رقبایی که چندین سال است شروع به فعالیت کرده‌اند را بگیرید. رتبه‌گرفتن در برخی از کلمات کلیدی شاید سخت باشد، اما غیرممکن نیست. پس در نتیجه با این تفاسیر بهتر است قبل از شروع، این موضوع را بررسی و سپس اقدام به تولید محتوا نمایید. در انتهای صفحه شما می‌توانید تمامی این کلمات و سوالات را در قالب یک فایل اکسل خروجی بگیرید.

گوگل سرچ کنسول