ربات ChatGPT مدیر عامل یک شرکت هندی شد! | برای اولین بار در جهان،

اکنون یک شرکت هندی تصمیم گرفته این کار را به مرحله ای جدید ببرد.

این دو نفر به نام آیکو(Aiko) و آیدن(Aiden) افرادی واقعی نبودند، بلکه آنها مخلوقات هوش مصنوعی و در واقع اولین کارآموزان هوش مصنوعی در جهان بودند.

شرکت CS India این ربات را به عنوان مدیر عامل برای نظارت و مشاورت بر رشد خود منصوب کرد.

درست خواندید، این ربات هوش مصنوعی که از زمان راه اندازی بیش از دو ماهه خود تاکنون، صدر اخبار را در اختیار گرفته است، اکنون در راس یک شرکت قرار دارد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا و به نقل از آی ای، اخیرا یک شرکت روابط عمومی و بازاریابی دیجیتال در ایالات متحده دو کارآموز جدید را در تیم خود استخدام کرد.

ربات گفتگوگر هوش مصنوعی ChatGPT که به دست شرکت OpenAI توسعه یافته، به دلیل داشتن قدرت پاسخ تقریباً به همه چیز، تفکیک موضوعات پیچیده، سرودن شعر، نوشتن داستان، کدنویسی، ایجاد ایده از ابتدا و با موفقیت گذراندن آزمون پزشکی ایالات متحده مشهور شده است و در واقع یک انقلاب را در عرصه دیجیتال رقم زده است که نوید می دهد که زندگی ما هر


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn66772382/%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%AA-ChatGPT-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84-%DB%8C%DA%A9-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%87%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%21

شرکت Chhatra Sansad یا CS India، شرکتی است که به توانمندسازی جوانان هند از طریق توسعه و رهبری اختصاص دارد و به تازگی تصمیم گرفته است که ربات ChatGPT را به عنوان مدیر عامل خود منصوب کند.

برای اولین بار در جهان، ربات گفتگوگر ChatGPT هدایت یک شرکت را بر عهده گرفت.