رایان رینولدز با خالق دنیای عجیب همکاری می کند | رایان رینولدز

به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین، این پارک ها حول محور یک یا چند موضوع خاص مثل غرب وحشی یا شخصیت های کارتون های دیزنی لند ساخته می شوند.

رینولدز نیز در مرحله بعدی ددپول 3 (Deadpool 3) را برای استودیوی مارول متعلق به دیزنی به همراه شاون لوی و هیو جکمن فیلمبرداری خواهد کرد.

کلید واژه ها: رایان رینولدز – همکاری – ماجراجویان – پارک – رایان – والت دیزنی – پویانمایی – بازاریابی دیجیتال – فیلم – آمریکایی – کارگردان – دیزنی – نویسنده – بازیگر – عجیب – انجمن – کمدین – تولید فیلم – بازاریابی – والت – هالیوود – دیجیتال – پارک ها – کارتون – همشهری – ماکسیم – تولید – گزارش – نوشته – موضوع


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn65293058/%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%B1%DB%8C%D9%86%D9%88%D9%84%D8%AF%D8%B2-%D8%A8%D8%A7-%D8%AE%D8%A7%D9%84%D9%82-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%AC%DB%8C%D8%A8-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF

کوی نگوین نویسنده و کارگردان دنیای عجیب (Strange World) پویانمایی رایانه ای علمی – تخیلی در ژانر اکشن ماجراجویی است که توسط استودیو انیمیشن والت دیزنی تولید و توسط والت دیزنی پیکچرز در 23 نوامبر اکران خواهد شد.

به گفته نزدیکان نگوین، او در این اثر با افزودن یک عنصر ماوراء طبیعی جدید به تاریخ و اقتباس از شخصیت های جدیدی که در داستان اصلی انجمن کاوشگران وجود ندارند، به دنبال زوایای جایگزینی را برای اساطیر آن در روزگار کنونی است.

رایان رینولدز بازیگر و کمدین آمریکایی با «کوی نگوین» نویسنده و کارگردان پویانمایی «دنیای عجیب» همکاری می کند تا فیلمی اقتباسی از تم پارک(پارک تفریحی) انجمن کاوشگران و ماجراجویان والت دیزنی بسازد.

به نوشته هالیوود ریپورتر، این فیلم با سری جدید برای تمام بشریت (For All Mankind) ران مور که این نیز بر اساس ایده های انجمن کاوشگران ساخته شده، متفاوت خواهد بود.

کوی نگوین در بنر خود در شرکت تولید فیلم و آژانس بازاریابی دیجیتال ماکسیم افورت(Maximum Effort) که توسط رایان رینولدز و جورج دیویی تأسیس شده، در خصوص این همکاری و آنچه که ساخته خواهد شد توضیح می دهد.

برای تمام بشریت در یک دنیای پادشاهی جادویی به وقوع می پیوندد؛ جایی که سرزمین ها و شخصیت های پارک های دیزنی و فیلم های کلاسیک در واقعیتی دیگر ظاهر می شوند.

این شصت و یکمین فیلم پویانمایی تولید شده توسط این استودیو است که به کارگردانی دان هال و نویسندگی و در عین حال کارگردانی کوی نگوین و تهیه کنندگی روی کانلی ساخته شده است.

صداپیشگان این فیلم جیک جیلنهال، جابوکی یانگ – وایت، گبریل یونیون، لوسی لیو و دنیس کواید هستند.

– رایان رینولدز بازیگر و کمدین آمریکایی با کوی نگوین نویسنده و کارگردان پویانمایی دنیای عجیب همکاری می کند تا فیلمی اقتباسی از تم پارک(پارک تفریحی) انجمن کاوشگران و ماجراجویان والت دیزنی بسازد.