راهنمای واریز و برداشت در کوینکس (CoinEx) -ایران ارز دیجیتال

برای ازلاعات بیشتر در مورد کمیسیون و معنی Maker , Taker , Fee, صرافی کوینکس کارمزد صرافی کوینکی کلیک کنید . این یعنی برای رسوب ارز در حساب کاربری خود لازم نیست کارمزد پرداخت کنید. در طول سال ها، کوینکس تلاش های فنی بزرگی انجام داده است، به همین دلیل است که توانسته است شهرت خوبش را را در میان این همه هرج و مرج کنونی، هک شدن ها، خرابی و رسوایی حفظ کند. ۲. بخش «تنظیمات امنیتی» را بیابید و سپس روی «Bind» در سمت راست «Mobile» کلیک کنید. این کارمزد را میتوانید در زمان انجام معاملات خود مشاهده کنید. صرافی کوینکس یک صرافی متمرکز است که در دسامبر سال 2017 میلادی فعالیت خود را آغاز کرد. کوینکس اخیراً در بیش از 100 کشور در دسترس قرار گرفته است. اتریوم / تتر با ۱۴ درصد، شیبا اینو / تتر با ۴.۵ درصد و فانتوم / تتر با ۲.۸۵ درصد در رتبه های بعدی تعیین حجم معاملات در صرافی کوینکس قرار دارند.

مرحله چهارم: یادتان باشد که برای برداشت و واریز ارز در حساب کوینکس همیشه ایمیلی از طرف خود صرافی برای شما ارسال میشود و شما بایستی آن اطلاعات را تأیید کنید. 🔵 با توجه به اینکه رتبه جهانی صرافی کوینکس 51 است و طبق بررسی ما رتبه الکسای کوینکس در زمان نگارش این مقاله، رتبه 1500 جهان است که در ایران سایت این صرافی رتبه 72 را در اختیار دارد که نشان می دهد بیشتر کاربران این صرافی یعنی حدود 65 درصد ایرانی هستند و تنها 7 درصد بازدید آن آمریکایی و 3 درصد مکزیکی و … از زمان راه اندازی آن در ژانویه 2018، توکن CET از طریق ایردراپ ها، تخفیف کارمزد معامله، تبلیغات و موارد دیگر صادر و توزیع شده است. یکی از موارد اصلی رقابت صرافی کوینکس یا بایننس، در همین میزان کارمزد میباشد. چانگ پنگ ژائو پدر صرافی بایننس است که در سابقه کاری خود توسعه چند پلتفرم مبادلات بورسی برای چین را دارا میباشد.

این صرافی در سال ۲۰۱۷ پا به جهان گذاشت. مبنای محاسبه کارمزد در این شرکت بیت کوین میباشد. در این صرافی امکانی که حداقل تا امروز وجود ندارد؛ نوسان گیری ساده میباشد. از سوی دیگر سمتهایی همچون مدیرفنی شرکت بلاک چین، موجب شده تا صرافی کوینکس یا بایننس رقبای یک دیگر باشند. از این جهت میتوان این دو صرافی را رقبای خوبی برای یکدیگر دانست. به طوری که با استفاده از پکیجهای خاص این صرافی میتوانید این کارمزد را به صفر نیز برسانید. حجم معاملات این صرافی نیز به زودی بیشتر خواهد شد. لازم به ذکر است ابزارهای کوینکس بیشتر از صرافی بایننس میباشد.

انتخاب دوم ارسال تیکت و منتظر ماندن برای دریافت پاسخ از پلتفرم است. اگرچه کوینکس یک پلتفرم تازه کار محسوب می شود اما برنامه هایی برای توسعه یک صرافی غیرمتمرکز با کمک توکن CET نیز دارد. زیرا ممکن است حجم معاملات یک صرافی خیلی بالا باشد اما در رمز ارز مورد نظر تریدر در آن صرافی شرایط خیلی خوب نباشد و برعکس. در ابتدا خوب تحقیق کنید و با توجه به نیاز خود بهترین کیف پول را برای نگهداری بیت کوین های خود انتخاب کنید. در واقع هرچه نیاز داشته باشید را میتوانید در این دو صرافی مشهور پیدا کنید. در صورتی که قیمت ارز به یک رقمی برسد سفارش با قیمت و حجم که شما مشخص می کنید را ارسال می کنید این سفارش چون قرار دادن حد ضرر را مشخص می کند کاربر زیادی دارد.

وقتی گزینه مورد نظر را کلیک کردید، تعدادی از کارهای مربوط به استیک به شما پیشنهاد می شود که شامل مواردی از جمله (All)، (In Progress)، (Coming soon) و (Finished) هستند. در این قسمت شما باید سه گزینه را پر نمایید. این یعنی اگر دارایی شما از چندین آلتکوین متفاوت تشکیل شده باشد؛ ارزش آن به صورت معادل با بیت کوین به شما نمایش داده میشود. حتما هر مدرکی که می دهید، چندین بار از اعتبار آن مطمئن شوید. از آن جایی که تعداد این ارزها بسیار بالا است؛ صرافی که بتواند از بسیاری از آنها پشتیبانی کند محبوبیت بیشتری به دست میآورد.

یا بایننس رقبای یک دیگر باشند.