دیلیت اکانت اینستاگرام (تصویری) | حذف موقت و دائمی اکانت اینستاگرام

دیلیت اکانت موقت اینستاگرام

سپس باید پسووردتان را وارد کنید و در آخر هم روی دکمه آبی Temporarily Disable My Account کلیک کنید.

در آخر هم از شما می‌پرسد، «آیا مطمئنید که میخواهید اکانت خود را دی‌اکتیو کنید؟» و شما باید گزینه Yes را بزنید.
خب الان دیگر اکانت اینستاگرام شما موقتاً غیرفعال شده است. برای فعال کردن آن، فقط کافی‌است که دوباره با نام‌کاربری و پسووردتان وارد حساب کاربری خود شوید. 

مرحله هشتم: در این قسمت اینستا از شما می‌خواهد رمز اکانتتان را وارد کنید و گزینه Continue  را بزنید

شاید بخواهید اکانت اینستاگرام خود را پاک کنید ولی به هر دلیلی به اپلیکیشن اینستاگرام دسترسی نداشته باشید. در این صورت باید با مرورگر دسکتاپ یا موبایل خود مراحل زیر را انجام دهید.

مرحله ششم: در این مرحله وارد گزینه Deactivation or deletation شوید

فقط دقت کنید که با پاک کردن اکانت اینستا، تمام اطلاعات حساب کاربری شما مثل عکس، ویدیو، لایک، کامنت و … به صورت کامل حذف خواهد شد.

مرحله هفتم: اینجا جایی است که باید انتخاب کنید که می‌خواهید اکانت خود را دی‌اکتیو کنید یا به صورت کامل آن را پاک کنید. اگر می‌خواهید به صورت دائمی پاک کنید گزینه Delete Account را بزنید.

مرحله دوم: پس از وارد شدن به پروفایل شخصی‌تان، روی دکمه Edit Profile کلیک کنید.

اول این را بگوییم که تنها راه حذف اکانت اینستاگرام بدون پسوورد آن است که پسوورد خود را بازیابی (Reset) کنیم.

ریست کردن پسوورد اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستاگرام - مرحله 8

لینک سایت دیلیت اکانت اینستاگرام

درست در همین لحظه که به دنبال پاک کردن اکانت اینستاگرامت هستی، میلیون‌ها آدم دارند، میلیاردها تومان از همین اپلیکیشن پول در می‌آورند. اگر تو هم می‌خواهی که بلاگر شوی یا اگر که صاحب کسب‌وکاری و می‌خواهی از پیج اینستاگرامت درآمد داشته باشی، حتماً به صفحه «آموزش کسب درآمد از اینستاگرام» برو و فقط سرفصل‌‌های آن را بررسی کن. خودت متوجه می‌شوی که قرار است در 25 ساعت، کامل‌ترین و حرفه‌ای‌ترین راهکارهای کسب در آمد از اینستاگرام را یاد بگیری.

دیلیت اکانت موقت اینستاگرام از طریق وب

اگر پسووردتان را فراموش کرده‌اید هم اصلاً نگران نباشید. هر مشکلی، یک راه حلی دارد. برای دیلیت اکانت اینستاگرام با مرورگر موبایل یا مرورگر کامپیوتر خود، ابتدا باید به سایت Instagram بروید و سپس مراحل زیر را دنبال کنید.

معرفی 5 اپلیکیشن کاربردی برای حذف پس‌زمینه عکس و ویدیوحتما بخوانید: معرفی 5 اپلیکیشن کاربردی برای حذف پس‌زمینه عکس و ویدیو

مرحله پایانی حذف حساب کاربری اینستا

مرحله نهم: در مرحله اخر هم روی Delete account کلیک کنید و تمام. اکانت شما با موفقیت حذف شد.

مرحله اول: وقتی وارد حساب کاربری خود شدید، در قسمت بالا – سمت راست صفحه، روی عکس پروفایل خود کلیک کنید. بعد وارد گزینه پروفایل شوید.

مرحله سوم: در این قسمت از شما می‌پرسد که برای چه می‌خواهید اکانت اینستاگرام خود را حذف کنید. باکسی که در عکس زیر دور آن خط کشیده‌ایم را باز کنید و دلیل خود را از بین گزینه‌هایی که به شما می‌دهد، انتخاب کنید.

از طریق ایمیل، شماره تلفن و یا نام‌کاربری.

حذف اکانت اینستاگرام - مرحله 6

پاک کردن حساب اینستا - مرحله 3

تغییر رمز عبور با نام کاربری

اگر نام کاربری خود را فراموش کرده باشیم چه؟

به هر حال، اینستاگرام برایتان ایمیل یا پیامکی می‌‌فرستد که حاوی یک لینک تغییر رمز عبور است. وارد آن لینک شوید و رمز عبور خود را تغییر دهید.

دیلیت اکانت موقت اینستاگرام

قبل از هرکاری باید یاداوری کنیم که دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی، حساب کاربری شما را برای همیشه از صفحه روزگار محو می‌کند. پس اگر می‌خواهید برای همیشه اکانتتان را پاک کنید، مراحل بعدی را طی کنید؛ ولی اگر می‌خواهید اکانت خود را موقتاً غیرفعال کنید، باید کمی پایین تر بروید و بخش دی اکتیو کردن اکانت اینستا را بخوانید.

دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام با گوشی

مرحله اول: پس حتما با مرورگر دسکتاپ یا مرورگر موبایل خود وارد لینک زیر شوید

دیلیلت اکانت اینستاگرام برای همیشه

رمز شما باید حداقل 6 حرف باشد و باید آن را در قسمت New password وارد کنید، سپس باید رمز جدیدتان را در قسمت بعدی تکرار کنید و در آخر روی دکمه Reset Password  کلیک کنید.

مرحله اول: سه خط بالای صفحه پروفایل را بزنید و وارد تنظیمات شوید. وارد قسمت setting and privacy شوید.

مرحله سوم: یک صفحه برای‌تان باز می‌شود که عموماً برای ویرایش پروفایل اینستاگرام است، مثل نام، نام‌کاربری، بیوگرافی پیج و …اما در پایین صفحه گزینه‌ای به اسم Temporarily Disable My Account وجود دارد که به معنی «حذف موقتی اکانت» است. روی آن کلیک کنید.

تا همین چند وقت پیش اینستاگرام در اپلیکیشن خود گزینه پاک کردن دائمی اکانت نداشت و شما مجبور بودید برای دیلیت اکانت وارد سایت خود اینستاگرام شوید و از طریق وب این کار را انجام دهید. اما الان خیلی راحت از طریق تنظیمات خود اینستا می‌توانیداکانت خود را دی اکتیو یا برای همیشه پاک کنید.

مرحله سوم: وارد Persona Detail شوید.

مرحله دوم: اگر از قبل با مرورگرتان وارد اکانت خود شده باشید که هیچ، در غیر این صورت اول باید وارد اکانت خود شوید یا Log In کنید.

دیلیت اکانت اینستاگرام برای همیشهمرحله چهارم: مثلاً ما گزینه آخر، یعنی something else را انتخاب کردیم، سپس پسوورد اکانت را وارد کرده و در آخر روی گزینه delete  کلیک کردیم. در ادامه اینستاگرام از شما می‌پرسد، آیا مطمئنید که می‌خواهید اکانت خود را پاک کنید یا نه…که ما گزینه OK را می‌زنیم.

در ادامه مراحل ریست کردن پسوورد را توضیح داده‌ایم:

خب، حذف اکانت اینستای شمابا موفقیت انجام شد و حساب شما برای همیشه حذف شد. امیدواریم پشیمان نشوید. البته نکته‌های زیر را هم حتماً در نظر بگیرید:

  • بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام، با نام‌کاربری (username) قبلی خود، نمی‌توانید اکانت جدید بسازید.
  • نام‌کاربریِ اکانت دیلیت شده را نمی‌توانید روی اکانت فعال دیگرتان بگذارید.
  • بعد از حذف اکانت، عکس‌ها و ویدیو‌های شما تا 30 روز قابل بازیابی است. بعد از 30 روز دیگر نمی‌توانید اکانت خود را برگردانید.

بازاریابی دیجیتال چیه و چه متعلقاتی داره؟!

سپس مانند مرحله دوم در تصویر، وارد لینک شوید و رمز خود را تغییر دهید.

دیلیت اکانت اینستاگرام بدون پسوورد

تغییر رمز عبور با نام کاربری

مرحله دوم: در این قسمت، اینستاگرام 3 روش مختلف را جلوی پای شما می‌گذارد تا بتوانید پسوورد خود را بازیابی کنید.

مرحله چهارم: وارد این صفحه که شدید از شما می‌پرسد، برای چه می‌خواهید اکانت خود را موقتاً حذف کنید؟ هرکس دلیل خودش را دارد، مثلاً ما something else را انتخاب کردیم.

قبل از پایان مقاله، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً پیج اینستاگرام نوین را دنبال کنید تا با انواع ترفندهای افزایش فروش و بازاریابی آنلاین آشنا شوید.

در پایان

مرحله دوم: روی Account Center بزنید

همین که شما تا آخر این مقاله آمده‌اید، نشان میدهد که حسابی از اینستاگرام دل بریده‌اید. ما برای نوشتن این مقاله، خودمان اکانت الکی ساختیم و مرحله به مرحله برای حذف موقتی و دائمی آن پیش رفتیم. سعی کردیم در این مقاله راه و روش دیلیت اکانت اینستاگرام را به شما آموزش دهیم و هیچ نکته‌ای را از قلم نیندازیم. از شما می‌خواهیم هر سوالی داشتید را حتماً در قسمت نظرات برای ما بنویسید.
منبع: https://www.novin.com/blog/delete-instagram-account/

دی اکتیو کردن ایسنتا

اگر بخواهید اکانت خود را به صورت موقت حذف کنید یا به اصطلاح آن را دی‌اَکتیو کنید، باید اول با مرورگر دسکتاپ یا موبایل‌تان وارد خود سایت Instagram شوید. یعنی با اپلیکیشن این کار ممکن نیست، حتماً باید با مرورگر باشید.
بعد از آن‌که وارد حساب اینستاگرام خود شدید، مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله چهارم: اکانت موردنظر را انتخاب کنید

حذف موقتی اکانت اینستا

دیلیت اکانت موقت یا دائمی؟

در این صورت باید از طریق ایمیل یا شماره تلفنی که با آن اکانت خود را ساخته بودید، اقدام کنید.

دیلیت اکانت اینستاگرام - مرحله دوم

دیلیت اکانت اینستاگرامدلایل زیادی برای دیلیت اکانت ایسنتاگرام وجود دارد. خیلی‌‌ها آنقدر این اپلیکیشن وقت‌شان را تلف می‌کند که تصمیم می‌گیرند اکانت خود را ببندند، بعضی‌ها به خاطر شغل خود مجبورند از شبکه‌های اجتماعی دور باشند، بعضی‌ها هم کلاً تصمیم می‌گیرند که از فضای اینستاگرام خداحافظی کنند و مثلاً توئیتر را بیشتر می‌پسندند. فرقی نمی‌کند، هر دلیلی که داشته باشید در این مقاله آموزش حذف اکانت اینستاگرام را باهم بررسی می‌کنیم.

دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام

مرحله پنجم: گزینه Account ownership and control را بزنید

مرحله اول: روی گزینه forget password کلیک کنید.دیلیت اکانت اینستاگرام بدون پسوورد

حذف دائمی اکانت ایسنتا - مرحله 5

با وارد کردن نام‌کاربری، اینستاگرام خودش اکانت شما را پیدا کرده و یک لینک برای‌تان ارسال می‌کند تا از طریق آن رمز خود را عوض کنید. (این لینک را گاهی sms می‌زند و گاهی ایمیل می‌فرستد.)

تو این کتاب همه چیز بازاریابی دیجیتال رو بهت آموزش دادیم.
برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.

می‌خوام یاد بگیرم

021-58438داخلی 1

 

دیلیت اکانت موقت اینستاگرام

در ویدیوی زیر هم مراحل دی‌اکتیو کردن موقت اینستاگرام را نشان داده‌ایم:

دیلیت اکانت اینستاگرام بدون پسوورد

برای دیلیت اکانت موقت اکانت اینستا یا همان «دی اکتیو کردن» باید همان مراحل بالا را از اول انجام دهید تا برسید به مرحله هفتم. در این مرحله از شما می‌پرسد که می‌خواهید دی اکتیو کنید یا کامل اکانتتان را دیلیلت کنید؟ شما گزینه deactive account  را بزنید و اکاننتان را به صورت موقت غیرفعال کنید.

26 ترفند اینستاگرام که هر شخصی باید بلد باشد!حتما بخوانید: 26 ترفند اینستاگرام که هر شخصی باید بلد باشد!

دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام از طریق وب

برای حذف اکانت به صورت دائمی مراحل زیر را طی کنید:

دیلیت اکانت اینستاگرام برای همیشه 2

صبر کن، صبر کن!

حذف اکانت اینستا. مرحله 1