دیجیتال مارکتینگ پزشکی | حقیقتاً دیگر نمی توان بازاریابی


حقیقتاً دیگر نمی توان بازاریابی دیجیتال را امری جدید معرفی کرد؛ زیرا در سال های اخیر به صورت پیوسته شاهد رشد و پیشرفته این حرفه، خصوصاً در زمینه پزشکی بوده ایم.

– دیجیتال مارکتینگ پزشکی” با استفاده دقیق و تخصصی از رسانه های اجتماعی سعی می کنند تا با بکارگیری استراتژی های بازاریابی دیجیتال بهترین نتیجه را برای پزشکان به ارمغان آورند.

شما پزشکان میتوانید با استفاده از دیجیتال مارکتینگ پزشکی و استفاده صحیح از رسانه های اجتماعی فرصت های باورنکردنی را در زمینه جذب مراجعه کننده به دست آورید.

توجه داشته باشید که با استفاده از خدمات بازاریابی دیجیتال پزشکی قطعاً تغییرات شگرفی را در رونق کسب و کار و همچنین برندسازی خود مشاهده خواهید کرد.

حال اگر به دنبال کسب اطلاعات تخصصی تر در حوزه دیجیتال مارکتینگ پزشکی هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

دیجیتال مارکتینگ پزشکی چیست؟متخصصان دیجیتال مارکتینگ پزشکی با استفاده از استراتژی های بازاریابی اقدام به معرفی بهینه پزشکان به صورت کاملا آنلاین در فضای مجازی می کنند.

به طور خلاصه دیجیتال مارکتینگ پزشکی را می توان مجموعه ای از فعالیت های تبلیغاتی در راستای افزایش میزان فروش و افزایش تعداد مراجعه کنندگان مراکز ارائه دهنده خدمات درمانی، کلینیک ها و مراکز آرایشی و زیبایی تعریف کرد.

این فعالیت ها در راستای برندسازی و افزایش آگاهی بیماران از مزایای مراقبت های بهداشتی و معرفی روش های درمانی و .

صورت می گیرد.

مبانی دیجیتال مارکتینگ پزشکی:دیجیتال مارکتینگ پزشکی تنها نوعی بازاریابی نیست که با استفاده از آن یک برند بتواند محصولات یا خدمات خود را بفروشد.

بازاریابی دیجیتال پزشکی در مقایسه با سایر روشهای بازاریابی حرفه ای تر عمل میکند و همواره پایبند به مبانی واصول خاص خودش است.

مهمترین مبانی دیجیتال مارکتینگ پزشکی عبارتند از:1- مخاطب را اولویت بندی کنیدمحتوا باید مطابق با عمده مخاطبان شما یا به اصطلاح مخاطبین هدف شما باشد.

در این نوع از بازاریابی به مشکلات مخاطبین هدف شما توجه ویژه خواهد شد و همواره به ارائه راه حل هایی برای آنها خواهید پرداخت.

2.

با مخاطبینتان دوست باشیدشما باید از محتویات ای در شبکه های اجتماعی و یا سایت خود استفاده کنید که شمارا به مخاطبانتان بسیار نزدیک نشان دهد و همچنین برای آنها قابل درک باشد توجه داشته باشید که موفق ترین نوع بازاریابی مطرح کردن و حل مشکلات با استفاده از گفتن داستان های جالب و یا ایجاد مکالمه بین دو و یا چند نفر است3.

روی نتایج بلند مدت کار کنیدکارکردن روی پلتفرم های اجتماعی در راستای تسهیل فرآیند ارتباط با مشتری و نمایشی بهینه تر ی از خدمات پزشکی شما است نه فروش خدمات.

رفتن نتیجه از این راه نیازمند زمان و تلاش های مستمر است.

برای اطلاع از پیشرفت طرح بازاریابی، تیم بازاریابی می تواند بازه زمانی خاصی برایتان تعیین کند.

1)داشتن سایت :شما با داشتن یک سایت شخصی میتوانید ویدیو، مقالات، پادکست های صوتی خود را به راحتی در آن قرار دهید از همه مهم تر میتوانید با مخاطبان خود ایجاد تعامل نمایید مثلا میتوانید یک صفحه پرسش و پاسخ در سایت شخصی خود قرار دهید و پاسخ سوالات مراجعه کنندگان خود را بدهید با این روش باعث اعتماد در مشتریان و در نتیجه باعث جذب مشتریان جدید خواهید شد .

از همه مهم تر شما با داشتن یک سایت میتوانید امکان رزرو نوبت آنلاین قرار دهید و آن را به درگاه های بانکی وصل کنید در واقع داشتن سایت علاوه بر تبلیغات شما بصورت هدفمند و حرفه ای به برندینگ شما بصورت مستقیم کمک بسیار زیادی میکند یکی از ظرفیت های مشاغل در ایران پزشکی است و یکی از ارزان ترین راه های تبلیغات در کشور های همسایه مثل کشور های قطر، ترکیه، امارات داشتن سایت میباشد شما با داشتن سایت به راحتی میتوانید کلینیک خود مطب خود را تبلیغ نمایید و از این طریق درامد دلاری کسب نمایید بد نیست بدانید ارزان ترین ابزار تبلیغات امروزه دیجیتال مارکتینگ میباشد .

2) سئو سایت:یکی از ابزار های دیگر و موثر دیجیتال مارکتینگ ابزار سئو میباشد.

شاید سوال برایتان پیش آید سئو سایت چیست ؟سئو سایت پزشکی” یا همان بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو گر گوگل میباشد در واقع شما با سئو سایت میتوانید سایت خود را در کلمات کلیدیتان به نتایج برتر گوگل یعنی لینک های یک تا پنج بالا بیاورید طبق آخرین آمار گوگل مردم لینک های صفحه یک را مشاهده خواهند نمود و صفحه دوم گوگل مثل یک صفحه مرده میباشد .

پس سئو یک ابزار بسیار مهم در دیجیتال مارکتینگ میباشد و این ابزار قدرتمند نه تنها در پزشکی بلکه در تمام بیزنس ها مهم است در واقع این فرمول سئو سایت و موفقیت بیزنس آنلاین شما با داشتن سئو میباشد.

سئو سایت = کلیک بیشتر = مشتری بیشتر3) داشتن شبکه اجتماعی :یکی از ابزار های مهم و تاثیر گذاردر دنیای دیجیتال مارکتینگ وجود شبکه های اجتماعی میباشد .

شبکه های اجتماعی جز ابزار های زود بازده میباشند و جامعه آماری بسیار بالایی دارند شما با تولید محتوایی ویدیویی اصولی و تبلیغات هدفمندمیتوانید یک شبکه های اجتماعی قوی داشته باشید.

جهت دریافت خدمات دیجیتال مارکتینگ و مشاوره کسب و کار” ، مشاوره برندینگ حوزه زیبایی سلامت تنها کافیست با مشاورین وبسایت طبیبان پلاس در تماس باشید و یا به وبسایت طبیبان پلاس مراجعه نمایید .

نویسنده : حسام معظمی ( مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ طبیبان پلاس)شماره تماس مشاوره رایگان :09192133684شبکه اپارات:www.

aparat.

com/tabibanplus”این مطلب تبلیغاتی است”
کلید واژه ها: دیجیتال مارکتینگ – دیجیتال – بازاریابی دیجیتال – پزشکی – رسانه های اجتماعی – استفاده – بازاریابی – اجتماعی – پزشکان – کسب اطلاعات – باورنکردنی – تخصصی – رسانه – استراتژی – کسب و کار – شاهد – توان – برندسازی – اطلاعات – تغییرات – پیشرفته – مشاهده – مراجعه – بهترین – معرفی – همراه – خدمات – مقاله – صحیح – دیگر


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn64346609/%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C