دوره سئو در تولید محتوا

با این عمل گوگل سایت لینک شده را سایتی با محتوای بی ربط می بیند. در حالت ایدهال، با داشتن یک استراتژی SEO خوب، محتوای شما در یک موتور جستجو دارای رتبهی بالایی خواهد بود، به شما اجازه میدهد وبسایت شما را پیدا کنند و میزان بازدید شما را افزایش دهند. زمانی که کاربر در حال بازدید از سایت شماست تنها چند ثانیه فرصت دارید تا او را تحت تاثیر قرار دهید و با محتوای جذاب درگیر کنید. سئوی ویدیو عملی برای افزایش تعداد بازدید و کیفیت محتوای ویدیویی شما از طریق نتایج ارگانیک موتور جستجوست. بر این اساس با قرارگیری محتوای ویدیویی در وبسایت شما با احتمالا بالاتری مدت زمان ماندن بازدیدکنندگان بیشتر خواهد شد و نرخ تبدیل مشتری نیز به نسبت افزایش مییابد. اگر به سراغ این مقاله آمدهاید احتمالا تا حدی با سئو آشنا هستید و به دنبال بهبود مهارتهای سئوی خود هستید.

شما قادر خواهید بود تا به جستجوگران یک تصویر بندانگشتی (Thambnail) و مدتزمان ویدیوی خود را نشان دهید. به بیان سادهتر ویدیوی ریچ اسنیپت شده به شما کمک میکند تا در بین سایر نتایج جستجو بیشتر نمایان شوید و بنابراین جستجوگران بیشتر مایل به کلیک بر روی نتیجه شما باشند که این کار سبب افزایش ترافیک وبسایت شما میشود. نیز استفاده شود. با این تعاریف می توان نتیجه گرفت که سئو یعنی بهینه سازی سیستماتیک وب سایت ها و محتواها برای افراد و همینطور رباتهای موتورهای جستجو به منظور دریافت ترافیک ارگانیک از گوگل و سایر پلتفرمها. همون طور که قبلا هم راجبه این موضوع صحبت کرده بودیم، لینک سازی جزو مواردی هست که گوگل علاقه زیادی به اون نداره و اگه به صورت دستی و اسپم لینک سازی انجام بدید، و همچنین طبق شرایطی که روش حساسیت نشون داده، لینک ها ساخته بشن، شامل جریمه میشید. توصیفات طولانیتر، درک عمیقتری از موضوع ویدیوی شما به موتورهای جستجو میدهند و این درک عمیقتر، به ویدیوی شما کمک میکند تا در نتایج جستجو بیشتر نشان داده شود.

با کمک این دو ابزار هزینههای بارگذاری و انتشار ویدیوها کاهش و شانس کسب جایگاه در گوگل افزایش خواهد یافت. دلیل این امر این است که افراد میتوانند به دامنهی شما لینک دهند که به تلاشهای کلی شما در سئو نیز کمک میکند. به طور شفاف و واضح عنوان و موضوع هر صفحه را با استفاده از تگ عنوان مشخص کنید و به سئو سایت کمک کنید تا بتواند بین صفحات به راحتی وجه تمایز قائل شود . ویدیوهای خود را در دستهبندیهای مشخص و تفکیک شده بارگذاری کنید. پس اولین دلیل برای اهمیت دادن به سئو، بهنوعی تبلیغ رایگان سایت شما در گوگل یا هر موتور جستجو دیگری است. شما همچنین میخواهید در مورد عدالت یا ارزش و اهمیتی که لینکها و پیوندها دارند اطلاعات کسب کنید. گوگل سایتهای محتلف را از لحاظ برتری در این فاکتورها مقایسه و بررسی میکند و هر سایتی فاکتورهای بیشتری را بهینه کرده باشد، ظبیعتا رتبه بهتری کسب خواهد کرد. بدون استفاده از video schema markup، موتورهای جستجو ممکن است فقط در مورد عنوان (Title)، توضیحات (description) و تصویر کوچک (thumbnail) ویدیو بدانند؛ درصورتیکه با استفاده از آن، میتوانید دقیقتر باشید و اطلاعات بیشتری مثل مدتزمان ویدیو، کسانی که آن را ساختهاند، چه کسی در آن بازی کرده است، چه کسی صاحبامتیاز آن است، و حتی متن فیلم (برای اهداف سئو) را برای موتورهای جستجو شفاف کنید و این فوقالعاده است.

پس نتیجه می گیریم که محتوای سئو بر خلاف تبلیغات عاملیست که بدون عرضه مستقیم یک کالا یا سرویس ، دیگران را به سوی خود فرا می خواند ، به آن ها مطالبی را عرضه می دارد و در نهایتاً در پی ارائه آن چیزی که مخاطب بدان نیاز داشته است ، وی را «نمک گیر» خود آموزش تحقیق کلمات کلیدی می کند . زمانی که شخصی در گوگل چیزی را جستجو میکند، مهمترین چیز این است که وب سایت جایگاه بالاتری در نتایج گوگل داشته باشد و در نتایج دیده شود، در واقع رتبه و دیده شدن مهم ترین اهداف سئو هستند، همچنین رتبه و دیده شدن در نتایج گوگل با هم ارتباط مستقیم دارند. در این کار (برچسبگذاری) تا میتوانید دست و دلباز باشید زیرا تگهای بیشتر، به الگوریتمها کمک میکنند که موضوع ویدیوی شما را بهتر بفهمند و در نتایج جستجو شانس بیشتری برای دیده شدن داشته باشید. یک فرد حرفه ای در زمینه بهینه سازی موتورهای جست و جو (سئو)، وب سایت ها را آنالیز می کند و راهکارهایی را برای بهبود وضعیت وب سایت ها از نظر سئو ارائه می دهد تا سایت ها شانس بیشتری برای نشان داده شدن در بین نتایج اولیه جست و جو را داشته باشند.

برای بهینهسازی بهتر مطالب از کلمات کلیدی در عنوانها استفاده کنید. کلید کلیدی موردنظر خود را وارد کنید. اگر تا به حال این سوال را از خود پرسیده اید که آیا گوگل ادوردز در سئوی سایت تاثیرگذار است باید در جواب بگم که خیر سرویس گوگل ادوردز و سئوی سایت کاملا از هم جدا هستند و ربطی به هم ندارند. همچنین در اکثر سایتهای میزبانی ویدیو میتوانید از صفحهی وب ویدیو به محتوای خود لینک دهید. این نکته را هم باید مدنظر داشته باشید؛ در حالی که اغلب محتوای رسانهای مانند ویدیو برای آنها سرگرمکننده است، محتوای متنی نمیتواند به این شکل باشد. حالا اگر بخواهیم خود مسئله سئو را برای شما مطرح کنیم، بهتر است بدانید که سئو (SEO) در حقیقت مخفف کلمه Search Engine Optimization است. سئو یا SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization در به معنی بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو است. بدیهیترین و اساسیترین نیاز بعد از گذراندن آموزشهای راهاندازی کسبوکار آنلاین و ایجاد وبسایت تجاری، آشنایی با اصول سئو (به انگلیسی: SEO و مختصر Search Engine Optimization) است. اگر شما از کسانی هستید که تازه به جمع سئوکاران وارد شده اید پیشنهاد می کنم در هر جایی از این مقاله که لینکی قرار داده شد بروید و توضیحات مربوط بدان را مطالعه کنید تا کامل با جزییات سئو آشنا شوید و بعد ادامه مقاله را بخوانید.

گوگل با مشاهده صفحه ای که نرخ کلیکی بیشتری داشته و کاربران پس از ورود به آن زمان زیادی را در آن به سر می برند، امتیاز بیشتری به آن صفحه داده و احتمالا رتبه آن را در نتایج جستجو افزایش می دهد. به گفتهی بسیاری از مصرفکنندگان، تماشای فیلمهای محصول باعث میشود اعتمادبهنفس بیشتری نسبت به خرید داشته باشند. ممکن است از دانستن اینکه ۶ ساعت از آن صرف تماشای ویدیو میشود تعجب نکنید. این روزها تماشای ویدیو از محبوبیت بالایی برخوردار است. درواقع این روزها که رقابت بر سر رسیدن… مردم این روزها به ویدیوهای قدیمی لینک نمیدهند یا آنها را به اشتراک نمیگذارند؛ بنابراین، مهم است که برای دستیابی به موفقیت، به این فکر کنید که میخواهید ویدیو را با چه کسی به اشتراک بگذارید و چه کسی میخواهد به آن لینک دهد. این روزا به قدری بازار سئو گرم است که همه میدونن به عاملی که باعث بالا یا پایین بودم یک وب سایت ، در موتور جستجوی گوگل میشه ، سئو گفته میشه و به کسی که این چک لیست انجام و رعایت میکنه سئو کار .

با افزایش تقاضا برای ویدیو، مهم است که افراد بهراحتی محتوای شما را پیدا کنند؛ این امر میتواند از طریق بهینهسازی موتورهای جستجو (SEO) محقق شود. یکی از دستاوردهای الگوریتم کبوتر است و به کاربران این اجازه را میدهد تا به راحتی مشاغل نزدیک به موقعیت مکانی خود را پیدا کنند. چگونه فرصت های پیوند داخلی را پیدا می کنید؟ نکته مهم: برای به دست آوردن پتانسیل کامل SEO در مورد ویدئوهای خود، میزبانی فیلمها را در وبسایت خود (بهجای Youtube یا آپارات) در نظر بگیرید. بنابراین اگر خودتان دانش کافی در مورد این موضوع ندارید بهتر است با یک فرد متخصص مشورت کنید. و یا اینکه با استفاده از موتورهای جستجو، اطلاعاتی درباره آن موضوع خاص بدست می آورید.

در ادامه برای شما مراحلی را بیان میکنیم که میتوانید با استفاده از آنها اسلایدر مخصوص به سایت خود را طراحی کنید. سئو در سئو سایت طلا و جواهر در ماه چقدر است؟ در نتیجه اگر وب سایتی برای مدت طولانیتری نسبت به یک وب سایت تازه کار فعالیت ثابت و مفیدی انجام دهد، دارای رتبه و اعتبار بیشتری برای موتورهای جستجو است. شما باید یک استراتژی مناسب آماده داشته باشید که نیازمند به فعالیت های مستمر برای ایجاد آگاهی و روابط با وبلاگ نویسان صنعت، روزنامه نگارها و دیگرتأثیرگذاران باشد. مباحث اصلی مدیر وب در زمینه بازاریابی اینترنتی و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین می باشد و با تهیه محتوای اختصاصی تصویری سعی در ایجاد آموزشهای با سطح کیفیت جهانی دارد.

دونه به دونه همه ی این موارد رو بررسی میکنیم ولی یه نگاه کلی بهشون بندازیم که ببینیم با چه روندی قرار است دوره آموزش سئو مقدماتی را طی کنیم. کلمات کلیدی که هم شما و هم یک رقیب برای آنها رتبه ایجاد می کنند (اگر رتبه پایین تری داشته باشید، چه چیزی لازم است تا شما را بالاتر از آنها قرار دهید؟). رباتها نمیتوانند ویدیو را تماشا کنند، آنها فقط میتوانند فراداده (Meta Data) متن را مانند عنوان و برچسبها مشاهده کنند. بهتر است برچسبها دو کلمهای باشند و در انتخاب آنها نیاز مخاطبین را نیز در نظر بگیرید. اطمینان حاصل کنید که یکی از برچسبها حتماً کلمهی کلیدی هدف باشند و بقیه را از کلماتی انتخاب کنید که مرتبط با تیتر بوده و توضیحات بیشتری راجع به آن بدهند.

بهینهسازی وبسایت بهطوری که تعداد بیشتری از بازدیدکنندگان به مشتری تبدیل شوند. این آمار پیام واضحی را برای ما در بر دارد و می گوید که سایتهایی که در صفحه و یا صفحات اولیه نتایج جستجو قرار نمی گیرند بخش زیادی از کاربران و بازدیدکنندگان خود را از دست می دهد. همانطور که در نمودار بالا میبینید، سایتهایی که بیش از حد سئو و بهینه سازی شدهاند، با اینکه ممکن است در مدت کوتاهی جایگاه خوبی در صفحه نتایج کسب کنند، ولی به طور ناگهانی و دور از انتظار از عرش به فرش میرسند! در این مقاله تلاش میکنیم مهم ترین نکات سئو از زبان گوگل را به شما معرفی کنیم.

در این مقاله شما را با سئو ویدیو آشنا میکنیم و راههای رتبه گرفتن با ویدیو را به شما اموزش میدهیم. آپلود ویدیو در پلتفرمهایی مثل آپارات و یوتیوب این فرصت را برای شما فراهم میکند که علاوه بر سایت خودتان فضایی برای انتشار محتوا و دیدهشدن داشته باشید و در بخش ویدیوهای مشابه، بیشتر دیده شوید. علاوه بر این، میزان رقابت سایتهای رقیب نیز در این بخش مورد سنجش قرار میگیرد و درپایان، نتایج این آنالیزها به صاحب سایت اطلاع داده میشوند. کلمه بنویسید و حتی میتوانید در این قسمت علاوه بر توضیحات، لینک صفحه یا مقاله مرتبط در سایت خود را نیز قرار دهید. در مقالات مختلف حرف از روش های مختلف سئو وب سایت می شود. جالب است بدانید که آقای منصوری فر از اولین کسانی است که وارد وب فارسی شده است. تمام آنچه در اینجا باید انجام دهید این است که کلمه کلیدی هدف خود را یک بار در عنوان خود وارد کنید. ۴. در هر ویدیو کلمهی کلیدی هدف خود را بگویید. هدف این است که اطمینان حاصل کنید رباتهای موتور جستجو میتوانند محتوای شما را بررسی (Crawl) و درک کنند و دادهها را برای مطابقت با سؤالات به صورت مناسب، فهرستبندی کنند.

یکی از موارد بسیار مهم در پروسه سئو، تهیه محتوا و به روز رسانی مرتب سایت از طرف کارفرماست. اگر به هر یک از این سوالات پاسخ نه دادید، قبل از تهیه ویدیوی خود به عقب برگردید و تجدیدنظر کنید. اگر هنوز هم سوالی در مورد seo و دیگر جزئیات آن دارید، سوال خودتان را در بخش نظرات مطرح کنید تا در کوتاه ترین زمان به آن پاسخ دهم. که در ادامه به توضیح بیشتر هر کدام از این موارد میپردازیم. بنابراین، در ادامه این مقاله میخواهیم به هر دو مورد بپردازیم و راهکارهایی را برای سئوی گوگل و کاربران ارائه بدهیم. در ادامه حالت های گوناگون را بررسی خواهیم کرد. درست است که با انتشار ویدیو در سایت بکلینک بیشتری میگیرید و به سئوی سایت خود کمک میکنید ولی به دلیل حجم زیادی که ویدیوها از host اشغال میکنند باعث کندی سایت میشود. روز به روز کمپانی ها و کسب و کار های بیشتری متوجه می شوند که معرفی و راه اندازی یک وب سایت، تازه شروع کار آن ها در دنیای اینترنت و آنلاین است. این تایتل ها همانند بیلبورد تبلیغاتی شما در صفحه اول گوگل عمل می کند، یعنی می تواند کاربر را به کلیک کردن روی لینک سایت شما ترغیب نماید.