داغ ترین هشتگ‌ها در اینستاگرام در 2022

سال 2022 به تازگی پایان یافته و اینستاگرام قصد دارد همزمان با آغاز سال جدید میلادی از داغ ترین هشتگ‌های سال گذشته خبر دهد.

به غیز از این‌ها چند هشتگ دیگر در اینستاگرام پارسال بسیار مورد استفاده قرار گرفتند که از آن جمله می‌توان به #mahsaamini و #jameswebbpaceteleescope اشاره کرد.

برای شروع محبوبیت فراوان هشتگ #taylorswift، نشان از علاقه زیاد مردم جهان به این ستاره دنیای موسیقی دارد. برگزاری کنسرت یا فروش کالا‌هایی با نشان تیلور سوییفت در محبوبیت زیاد این هشتگ نقش پر رنگی داشته است.

داغ ترین هشتگ‌ها در اینستاگرام در سال 2022

بنابراین اگر شما هم مانند ما کنجکاو هستید که با این هشتگ‌ها آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید.

حمله روسیه به اوکراین در سال 2022 به دغدغه مهم مردم جهان تبدیل گردیده و به همین دلیل کاربران با به اشتراک گذاری هشتگ #standwithukraine با دیگران در اینستاگرام، خواستار برقراری عدالت در همه جای دنیا شدند.

جام جهانی 2022 قطر نیز توجه عده زیادی را در سرتاسر جهان به سوی خود جلب کرد. در حالی که برخی افراد از خانه به تماشای بازی‌ها نشستند، برخی در ورزشگاه‌ها حضور یافته و از نزدیک از جام جهانی لذت بردند. به همین دلیل هشتگ #fifaworldcup در سال 2022 داغ شد.

از دنیای انیمه‌ها گرفته تا سرخ کن‌های بدون نیاز به روغن، این فهرست متنوع است. در ادامه عده زیادی از سلبریتی‌ها نیز در این فهرست قرار گرفته اند و این به خودی خود نشان دهنده محبوبیت این اپلیکیشن پر کاربرد می‌باشد.

www.digitalinformationworld.com


منبع: http://mbanews.ir/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA/3238-Instagram-Unveils-Its-Top-Trending-Hashtags-For-The-Year-2022.html