خودرو 45 در سالی که گذشت و سالی که می‌آید


خبرنگاران در بازدیدی از شعبه تهرانسر “خودرو 45” ضمن گفتگو با مدیران این مجموعه از نزدیک روند مراجعه مشتری، کارشناسی و فروش خودرو و… را مورد ارزیابی قرار دادند.

در این بازدید احسان گایینی مدیر ارشد فروش خودرو 45 با نگاهی به عملکرد برند در سال 1401 گفت: “در 1401 تلاش کردیم نقش انسان را در فرآیندهای مختلف مانند: کیوسک انتشار، تشخیص درست آپشن‌های خودرو و…کاهش دهیم و فعالیت‌ها را بصورت خودکار اجرایی کنیم. در سالی که اواخر آن را طی می‌کنیم به بسیاری از هدف گذاری‌ها در حوزه تکنولوژی و بهینه سازی محصول رسیدیم. اضافه شدن پیگیری بخش کسورات خودرو به خدمات وارائه گزارش لحظه به لحظه انجام کار، یکی از بخش‌هایی بود که در سال 1401 اجرایی کردیم. در حال حاضر ۲۲ شعبه خودرو45 در تهران و سایر شهرها درحال فعالیت است. تصمیم داریم با شناخت دقیق مشتریان و مکان یابی درست، افزایش شعب را در سال 1402 ادامه دهیم.”

خودرو 45خودرو 45

12/13
1401

خودرو 45 درسالی که گذشت و سالی که می‌آید


برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.


منبع: http://mbanews.ir/%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D8%B1/3292-khodro-45-in-the-past-year-and-the-coming-year.html

گایینی در ادامه با اشاره بهچشم انداز سال 1402 افزود: “در سال 1402 بکارگیری هوش مصنوعی برای قیمت گذاری تقویت خواهیم کرد. برای اجرا این پروسه از نیروهای متخصص خارج از کشور نیز دعوت خواهیم کرد.. گسترش شعب، ایجاد فضای خرید و فروش خودروی صفر کیلومتر با قیمت پایین تر، بهینه سازی محصول، بحث اتومیت کردن کارشناسی خودرو و.. از جمله اقداماتی است که در سال آینده اجرایی خواهیم کرد. امیدواریم در سال 1402 با حضور رقبای در بازار تاثیر عمیقی در جهت تغییر فرهنگ معامله گری خودرو در بازار و تغییر نگاه مخاطبان بگذاریم. همچنین در سال آینده همکاری هم با شهرداری در جهت کارشناسی خودرو خواهیم داشت. فضای که شهرداری برای همکاری در سال آینده در اختیار خودرو45 قرارداده است: مرکز تعویض پلاک چیتگر و شهید دوران است. این فعالیت با امکانات بیشتر و ارائه خدمات بهتر به مشتریان اجرایی خواهد شد. “