خرید کتاب فروشگاه اینترنتی کتاب گاج مارکت | ketabko

خرید کتاب فروشگاه اینترنتی کتاب گاج مارکت | ketabko

بسیاری از دروس در پایه دهم هستند که تعداد زیادی سوال از آن‌ها خرید کتاب کمک درسی دهم ریاضی طرح می‌شود. بهتر است در این پایه علاوه بر کتاب‌های کمک درسی پایه دهم ریاضی، کتاب‌های کنکوری را نیز تهیه کنید. مقطع ششم پایه ابتدایی، آخرین و مهم‌ترین پایه در اولین دوره آموزش رسمی دانش آموزان در کشور است.

  • در این میان نمی‌توان تاثیر قابل توجه کتاب‌های مکمل آموزشی را نادیده گرفت.
  • موضوعی خواندنِ دروس به معنای عمیق‌تر خواندن آن‌هاست؛ یعنی انرژی‌تان به جای گاز‌زدنِ فیلی که اندازه دهان نیست و فقط دندان‌درد می‌آوَرَد، صرف مطالعه متمرکز و دقیقِ مطالب مشخصی از هر درس(به‌ویژه نقطه‌ضعف‌ها) شود.
  • از این رو کتاب‌های این دسته مخصوصاً برای دانش‌آموزانی که با مجازی شدن آموزش‌ها در فهم بعضی مطالب مشکل داشتند، بسیار کاربردی خواهد بود.
  • کتاب های کار خیلی سبز در پایه دهم شامل کتاب کار دروس عمومی به همراه دروس اختصاصی هر رشته هستند که درباره رشته ریاضی تنها شامل کتاب فیزیک کار می‌شود.
  • مهروماه تنوع فوق‌العاده‌ای را برای کتاب های سری لقمه در نظر گرفته است.
  • فروشگاه‌های زیادی دارای خدمات فروش کتاب کمک درسی هستند ‌و این امکان را برای دانش آموزان فراهم کرده‌اند تا کتاب‌های خود را به طور اینترنتی و آنلاین از سایت‌ها خریداری کنند.

کتاب پیش رو شامل درسنامه کامل دروس عمومی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی ، نکات مهم و تست های ادوار گذشته به همراه پاسخنامهمی باشد. مناسب ترین راه برای این دوستان ، خرید کتاب درسی به صورت تلفنی از فروشگاه تلکتاب میباشد. وجود سوالات چهارگزینه‌ای کافی و درس‌نامه های مفصل از مزیت‌هایی است که به لطف آن‌ها می‌توان این کتاب را از بهترین کتاب های موضوعی کنکور به‌شمار آورد. اگر به جادوی “عمیق خواندن” اعتقاد دارید، فرصت خرید کتاب های موضوعی، به‌ویژه سیرتاپیازِ گاج را از دست ندهید. ✓ به عنوان نکته پایانی اضافه می‌کنیم که در زمان سفارش کتاب کمک درسی حتما به سال انتشار کتاب، نام ناشر، سری چاپ و قیمت کتاب کمک درسی دقت کنید.

گام به گام دروس طلایی سوم دبستان کاگو

خیلی‌سبز دست شما را می‌گیرد و از هفت‌خان رستم کنکور، آن‌هم سوالهای مفهومیِ ادبیات، بدون هیچ خون و خون‌ریزی عبورتان می‌دهد! کتاب های هفت خان خیلی سبز آزمون‌های جامعی دارد که می‌تواند جهت خودارزیابی مفید باشد. مهروماه تنوع فوق‌العاده‌ای را برای کتاب های سری لقمه در نظر گرفته است.

ناشران برتر کتاب های کمک درسی

کتاب های تست دهم ریاضی خیلی سبز کتاب‌هایی هستند که به منظور آمادگی برای آزمون سراسری نوشته شدند. پس اگر از سال دهم به فکر کنکورتان هستید (که باید باشید!) و دلتان یک کتاب خیلی سبز می‌خواهد، کتاب‌های تست همان چیزی هستند که به آن نیاز دارید. اما در بعضی مواقع ، برخی از دانش آموزان به دلایل مختلفی از ثبت نام کتابهای درسی اینترنتی غافل شده و قبل از این که بخواهند ثبت نام خود را در سامانه ثبت نمایند مهلت ثبت نام کتابهای درسی به پایان می رسد .

هر انتشاراتی در یک یا چند زمینه شهرت بیشتری دارد که با شناخت انتشارات برتر و معروف ترین کتاب‌های کمک درسی آن‌ها ‌می‌توایند انتخاب خوبی داشته باشید. در سال 1375 تأسیس شده و از آن زمان با انتشار سری کتاب‌های دروس طلایی جای خود را میان دانش‌آموزان باز کرده است. البته سری کتاب‌های دیگری مانند هشتگ امتحان و کاردرس هم در سبد محصولات این ناشر وجود دارند. کتاب های سه بعدی دقیقاً نقطه مقابل کتاب‌های تست نشر الگو هستند؛ تمرکز این دسته کتاب‌ها بر درسنامه‌های کامل و جامع است. به همین دلیل هم انواع نکات و مثال‌های مختلف در درسنامه‌های مفصل کتاب‌های سه بعدی دیده می‌شوند. این کتاب‌ها همچنین تعدادی تمرین تشریحی و سوالات تستی هم در خود جای دادند تا دانش‌آموزان آموخته‌های‌شان را محک بزنند.