ثبت نام فارکس : کدام بروکر برای ورود به فارکس بهتر است؟

بهترین بروکر فارکس باید با توجه به سبک معاملاتی و استراتژی فردی شما مشخص شود. به منظور انجام تکالیف جذب برای برگرداندن عشق مان قبل از هرچیز باید متوجه شویم سیگنال جذب را چگونه باید منتشر کرد. سالهاست که دولت منتشر شده راهنمای کار در واقعیت با پیچیدگی های بازار فارکس. اعتبار، سرعت، امنیت و شفافیت در عملکرد یک بروکر میتواند در سود و ضرر شما در این بازار تأثیرگذار باشد، قبل از شروع فعالیت در فارکس سعی کنید کارگزاریهای مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و بعد برای انتخاب بروکر مناسب اقدام کنید. پشتیبانی انگلیسی رو همه بروکر ها دارند اما پشتیبانی زبان فارسی اهمیت بالاتری دارد برای ایرانی هایی که زبان انگلیسیشون ضعیف هست.

همچنین میتوانید از مراجع مختلف و گوناگونی که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند کمک بگیرید. یک کارگزاری فارکس که مجوزهای معتبر جهانی را دارد و بیش از بیست سال در زمینه فارکس فعالیت کرده بروکر آلپاری است، برای آشنایی بیشتر و آموزش و ثبت نام به صفحه آموزش و ثب نام بروکرآلپاری مراجعه کنید. جالب است بدانید یک چهارم کاربران بروکر آلپاری را ایرانیان تشکیل دادهاند. تا به حال حتماً نام بروکر آلپاری به گوشتان خورده است. این بروکر در حال حاضر به ایرانیان نیز خدمات ارائه میکند و مشتریان ایرانی میتوانند در این پلتفرم به معاملاتشان بپردازند. در چنین حسابی که به حساب دموی آزمایشی نیز معروف می باشد هیچگونه پول واقعی جابجا نشده و در حقیقت فقط برای به دست آوردن مهارت لازم در اختیار معامله گران مختلف قرار میگیرد. پس از اینکه شما در کارگزاری ثبت نام کردید و مدارک هویتی شما تأیید شد، لازم است که مقداری سرمایه در آن واریز کنید و با آن به خرید و فروش بپردازید. این دستور، دستوری است که خرید در قیمتی بالاتر از قیمت فعلی بازار سفارش داده می شود.

اگر نیاز به تیم پشتیبانی قوی فارسی و شارژ و برداشت راحت اولویت شماست به سراغ آمارکتس بروید. بدون حاشیه رفتن، بهترین بروکر های فارکس که از همه لحاظ امتحانشون رو پس دادن و به علاوه پشتیبانی فارسی خوبی برای ایرانی ها دارند، در زیر لیست کردم. این بروکر توانسته در این زمینه نیازهای مشتریان خود را به خوبی برطرف کند. این بروکر سه نوع حساب معاملاتی مختلف را در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. نکتهای که باید به آن توجه داشته باشید این است که حتماً در انتخاب بروکر فارکس، دقت لازم را داشته باشید تا گرفتار بروکرهای متقلب نشوید. لازم به ذکر است به دلیل وجود چنین شرایطی، افراد سودجو با تأسیس و راهاندازی بروکرهای نامعتبر، سعی در جذب سرمایه مشتریان سرگردان در این بازار را دارند. همچنین برخی کارگزاریها خود را ایرانی معرفی کرده و مدعی هستند که در ایران دفتر دارند. برخی از کارگزاریها مانند کارگزاری فارکس آمارکتس، بیش از ۱۵ سال است که به مشتریان خود خدمات ارائه میکنند. این تعداد هرچه بیشتر باشند، اعتبار و و امنیت آن کارگزاری بیشتر است.

قبل از ورود به بحث معرفی بهترین بروکرهای فارکس برای معاملات در ایران ابتدا بررسی میکنیم که بروکر فارکس چیست و کارکرد و منبع درآمد آن از کجاست. هیچکدام از کارگزاریهای فارکس معتبر دنیا، در ایران نمایندگی یا دفتر ندارند. دفتر تمامی بروکرها در خارج از کشور ایران واقع شده است و خدمات این دفاتر در خارج از ایران به شما خواهد رسید. لوریج آمارکتس حداکثر (۱:۱۰۰۰) است. از همین جهت مقامات نظارتی ایالات متحده آمریکا استفاده از لوریج را برای جفت ارز های اصلی به 1:50 و برای جفت ارز های crosses به 1:20 کاهش داده اند. سلام.ببینید وقتی من مثلا از حساب با لوریج 1:500 استفاده میکنم،یعنی کارگزار به ازای باز کردن هر پوزیشنی 500 برابر پول مارجینی که درگیر کردم به من قرض داده. نرخ سواپ به هزینه بهرهای گفته میشود که شما به ازای هر پوزیشنی که شبانه باز نگه میدارید، میپردازید یا دریافت مینمایید. علاوه بر این ارائه اکانت اسلامی یا بدون سواپ نیز باید یکی دیگر از معیارهای معامله گران ایرانی برای انتخاب بروکر باشد.

البته توجه داشته باشید که برای انتخاب حساب معاملاتی VIP باید به میزان حداقل 5 هزار دلار واریز داشته باشید. در قسمت سوم شما باید شماره اکانت پرفکت مانی خود را وارد کنید این شماره اکانت عموماً با حرف u آغاز می شود. مثلاً اگر اسپردهای خوب مد نظر شماست به USGFX فکر کنید و اگر تنوع حساب و نمادهای معاملاتی می خواهید اما پشتیبانی قوی چندان برای شما مهم نیست در روبو فارکس حساب باز کنید. نکاتی در انتخاب یک کارگزاری فارکس معتبر وجود دارد که با رعایت کردن آنها خواهید توانست ریسکهای احتمالی را به حداقل برسانید. به دلیل ریسکهای احتمالی در بازار فارکس در هنگام معاملات بهتر است از هرگونه ریسک دیگر قبل از ورود به معامله جلوگیری نمایید.

همچنین کمترین میزان اسپرد نیز برابر ۰.۲ پیپ بوده و مربوط به حساب های معاملاتی PRO ECN و پلاتینیوم است. جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدام بانک صادرات اینحا کلیک نمایید در موقعی که معاملات درحال انتظار یا Pending Order دارند ،یا زمانی که Pending معرفی بروکرهای معتبر فارکس Order گذاشتند یا انواع معاملات پندینگ را قرار دادند ممکن هست که با افزایش اسپرد با اختلاف خیلی زیادی بروکر امن فارکس اوردرها ثبت بشود. در واقع به دلیل قوانین سختگیرانه کشورها در زمینه فارکس، اکثر کارگزاران ترجیح میدهند تا شرکت خود را در کشورهایی که قوانین آسانتری دارند ثبت کنند، و سپس به کاربران سراسر دنیا خدمات خود را ارائه نمایند. احتمالاً میپرسید چگونه میتوان به یک بروکر که در آن سوی دنیا قرار دارد اعتماد کرد؟ اما بروکر بعدی که میخواهیم به شما معرفی کنیم ، بروکر لایت فارکس است ، که از سال 2005 فعالیت خود را شروع کرده و در حال حاضر انواع جفت ارز ها و نمودار رمز ارز ها را به مشتریانش ارائه میدهد . یکی از شرایط رگوله شدن بروکرها این است که از سرمایه و پشتوانه مالی خوبی برخوردار باشند. همچنین این بروکر کانالهای تلگرامی دارد که یکی از آنها مرتبط با وبینارهایی است که این بروکر برگزار میکند.

سابقه زیاد این بروکر در مارکت بینالمللی باعث شده است که در ۲۲ سال گذشته اعتبار خوبی را برای خود رقم بزند. مجله مالی World Finance مستقر در کشور انگلستان که به بررسی بازارهای مالی و کارگزاران و فعالان اقتصادی میپردازد ، لایت فارکس را در لیست 100 بروکر فارکس خود قرار داده است. این کارگزار دو نوع رگولاتوری دارد: آیین نامه SAGFSA که در واقع یک نوع مجوز ثبت کسب و کار است و دیگری رگولهFinacom که توسط دولت یا ارگان رسمی ایجاد نشده است و برخی کارگزاران در ایجاد آن نقش داشته اند. اکثر بروکرهای معتبر در وبسایت خود به معاملات پرریسک اشاره میکنند و برخی از آنها نیز در منابع آموزشی یا پشتیبانی خود راههایی برای مدیریت ریسک فارکس ارائه میکنند. برخی از بروکرها که کیفیت پایینتری دارند، کارمزدهای کمتری هم میگیرند، اما معمولاً بروکرهای معتبر فارکس، کارمزدهای بیشتر و منصفانهتری در برابر خدمات خود لحاظ میکنند که توجه به این موضوع هم اهمیت زیادی برای کاربران دارد. در این مورد نیز با توجه به مطالب گفته شد، از لحاظ شرعی مشکلی وجود ندارد. نرم افزار آمی بروکر بین تحلیل گران بورس ایران بیشترین محبوبیت را دارد و به لحاظ امکانات یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای تحلیلی قلمداد می گردد.

آیا معامله در فارکس حلال است یا حرام؟ تجربه ثابت کرده است که فعالیت طولانیمدت در حساب آزمایشی، افراد را دچار اعتماد به نفس کاذب میکند و باعث میشود این افراد در بازار واقعی با ریسک بسیار بالایی شروع به معامله کنند و در نهایت آسیب ببینند. به بیان دیگر اگر قیمتها باند پایین را ترک کنند و میانگین متحرک ۲۰ روزه را رو به بالا قطع کنند مقدار باند بالایی را میتوان به عنوان هدف قیمتی فرض کرد و به عکس. یکی از سادهترین کاربردهای باندهای بولینگر این است که باندهای بالا و پایین به عنوان هدف قیمتی در نظر گرفته شوند. این موضوع در کل نکته مثبتی است.

حالا که با دو بروکر معتبر فارکس که به ایرانیان خدمات ارائه میدهند آشنا شدید باید بگوییم متأسفانه به دلیل تحریمهای بینالمللی و محدودیتهای موجود برای کاربران ایرانی، امکان ثبت نام در اکثر بروکرهای فارکس بینالمللی وجود ندارد. آلپاری یکی از معروفترین بروکرهای موجود برای معامله در فارکس محسوب میشود. پاسخگویی سریع، در دسترس بودن پشتیبانان، و سرعت بالای ارتباط از ویژگیهای مثبت بروکر آلپاری است. اگر به فعالیت در بازار فارکس علاقمند هستید، صدها بروکر فارکس در این زمینه وجود دارند، که میتوانید از خدمات آنها بهرهمند شوید. در ادامه این مقاله در اوپوفارکس به بررسی ساعت باز شدن بازار فارکس می پردازیم. آیا کارکنان پشتیبانی آنها 24 ساعت شبانه روز و 5 روز هفته در دسترس هستند؟ کارگزاران دارای میز نمایندگی (Dealing Desk) معمولا خدمات خود را به مشتریان خردهفروشی ارائه میدهند که با لاتهای کوچک یا خرد معامله میکنند که در هیچ کارگزاری میز معامله در دسترس نیست. برای انتخاب بهترین ربات های معاملاتی، معمولا یکی از بزرگترین مواردی که باید آن را بررسی کنید، داشتن ابزار مدیرت ریسک مانند توقف ضررها و ارائه هشدارهای قیمتی آنی است. بازار فارکس تا حد زیادی بزرگترین بازار مالی غیرقابل تنظیم در جهان است و به نظر نمیرسد که به این زودیها تغییر کند.

در اولین قدم این بروکر بخش فارسی وب سایت خود را برای کاربران ایرانی فعال کرده تا مشتریان به راحتی بتوانند از خدمات لازم در این بروکر بهره ببرند. شما باید قبل از انتخاب و ثبت نام در بروکر مورد نظر خود، نسبت به بررسی آن و جمعآوری اطلاعات درباره آن اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که محل سرمایهگذاری و فعالیت شما امن خواهد بود. بنابراین قادر خواهید بود با مبلغ بسیار کم تری نسبت به حداقل مبلغ ورودی بازار سهام آمریکار که حدود 25 هزار دلار می باشد که حداقل سرمایه لازم برای ورود به فارکس می باشد معاملات فارکس خود را آغاز نمایید. چون میتوانند بدون نگرانی بابت محدودیت ها تراکنش های خودرا انجام دهند این بروکر دارای یک پاداش ۳۰٪ نیزمیباشد که به معامله گران اجازه میدهد تا ۳۰٪ پاداش نسبت به اولین واریز خود دریافت کنند.

بهتر است بدانید بروکر آلپاری در حال حاضر به بیش از ۱۵۰ کشور جهان مشغول خدمات رسانی است. به دلیل محدودیتها و تحریمهای بینالمللی، و همچنین عدم عضویت ایران در سازمان تجارت جهانی، هیچکدام از کارگزاریهای فارکس معتبر جهان در ایران نمایندگی ندارند. متأسفانه ایرانیان به دلیل تحریمهای بینالمللی اجازه فعالیت در بروکرهایی که از طرف نهادهای نظارتی معتبر جهانی و اروپایی تنظیم شدهاند را نخواهند داشت. در حقیقت، رگولاتوریهای معتبری که مو را از ماست بیرون کشیده و به شدت بر عملکرد کارگزاریها نظارت دارند، اجازهی فعالیت در ایران را به بروکر نخواهند داد. بروکر فارکس شخصی حقوقی و در واقع یک شرکت است که بین شما و بازار مالی که میخواهید در آن فعالیت کنید واسطه ميشود. بروکر اچ وای سی ام وبسایتی به زبان فارسی دارد و واریز و برداشت وجه در آن به صورت ریالی، بیت کوین و پرفکت مانی است. معامله گران این است که به زمان به تحقیق و مقایسه گزینه های برای پیدا کردن بروکر که بهترین متناسب با نیاز خود را.

به همین جهت، انتخاب بهترین بروکر کار آسانی نخواهد بود. مشتریان و معامله گران بازارهای مالی می توانند برای افتتاححساب، واریز و برداشت ریالی از طریق مجموعه افیکس کار اقدام کرده و همچنین از سایر مزایای ویژه ای که برای مجموعه افیکس کار در نظر گرفته شده، برخوردار شوند. در این مقاله قصد داریم تا چند روش برای کسب درآمد دلاری را بیان کرده ودر نهایت با یکدیگر تصمیم بگیریم که کدام روش برای کسب درآمد دلاری، بهترین روش محسوب می شود. در روش واریز و برداشت ریالی و مستقیم، کارگزاری، صرافی مورد نظر خود را به شما اعلام می کند. کل فرایند واریز و برداشت چقدر زمان نیاز دارد؟