توسعه کسب و کار با مدیریت بودجه به شکل هوشمند در فضای دیجیتال ممکن شد

با افزایش دسترسی افراد به اینترنت و روند رو به رشد آن، بازاریابی هم تحت تاثیر قرار گرفته است و امروزه هر کسب و کاری با توجه به شرایط و موقعیت خود، دلایلی برای استفاده از دیجیتال مارکتینگ دارد.

بازاریابی دیجیتالحوزه محوری فعالیت شرکت راهکار خلاق مهتاب، دیجیتال مارکتینگ با تمرکز روی شبکه های اجتماعی و اطلاعات آن ها است.

تا به امروز بالغ بر 400 پروژه موفق برای بیش از 50 مجموعه در زمینه های مختلف دیجیتال مارکتینگ انجام شده و تمرکز در حال حاضر برای ارائه سرویس ها به کشور های اروپایی و کامل کردن سرویس ها برای کاربران داخلی است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، یکی از بزرگترین مزایای دیجیتال مارکتینگ به صرفه بودن آن است، با ورود به این حوزه می توان هزینه ها را کاهش داد و همچنین از حالت سنتی به سمت هوشمندی بیشتر حرکت کرد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، یکی از بزرگترین مزایای دیجیتال مارکتینگ به صرفه بودن آن است، با ورود به این حوزه می توان هزینه ها را کاهش داد و همچنین از حالت سنتی به سمت هوشمندی بیشتر حرکت کرد.

– ” یکی از بزرگترین مزایای دیجیتال مارکتینگ به صرفه بودن آن است، با ورود به این حوزه می توان هزینه ها را کاهش داد و همچنین از حالت سنتی به سمت هوشمندی بیشتر حرکت کرد.

در واقع تمام فعالیت هایی که به منظور تبلیغ محصولات، خدمات، برند ها و بررسی رفتار مشتری در بستر اینترنت انجام صورت می گیرد، دیجیتال مارکتینگ محسوب می شود.

همچنین این سرویس به کسب و کار های کوچک که قصد فعالیت در شبکه ها اجتماعی را به صورت تخصصی دارند، مشاوره ارائه می دهد.

با توجه به رشد استفاده عموم مردم از ابزار های دیجیتال به خصوص شبکه های اجتماعی و به تبع آن رشد تقاضای شرکت ها به حضور و فعالیت در این فضا و همچنین فراهم بودن امکانات برای صادرات سرویس ها، شرکت های دانش بنیان و خلاق زیادی به این حوزه ورود کرده اند.

به این شکل که متناسب با نیاز مشتریان در فضای دیجتال، استراتژی ها و راهکار های مختلف توسط این شرکت، طراحی و اجرا می شوند.

کلید واژه ها: دیجیتال مارکتینگ – دیجیتال – بزرگترین – هوشمند – هزینه ها – معاونت علمی – یکی از – بازاریابی دیجیتال – خبرگزاری – هزینه – دانشگاه – صرفه – معاونت – کاهش – سنتی – حالت – توان – حوزه – ورود – فضای دیجیتال – مدیریت بودجه – گزارش – ریاست – بازاریابی – گروه – کسب و کار – علمی – محصولات – استفاده – فعالیت


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn64951645/%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B9%D9%87-%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D8%AC%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D9%87%D9%88%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AFاصطلاح دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال به مجموعه فعالیت هایی که در راستای تبلیغ محصولات و خدمات با استفاده از ابزار های دیجیتالی صورت می گیرد، اطلاق می شود.

هدفمند سازی تولید محتواپلتفرم آنالیز شبکه های اجتماعی نیز با آنالیز عملکرد در اینستاگرام تولید محتوا را هدفمند تر می کند و با استفاده از مهم ترین اطلاعات شبکه های اجتماعی، مؤثرترین استراتژی های ممکن را در راستای رشد کسب وکار خود به کار می برد.

امروزه تمامی برند های دنیا حداقل یک وب سایت را دارند و اگر این طور نباشد، حداقل در شبکه های اجتماعی حضور دارند یا دارای یک استراتژی تبلیغاتی دیجیتال هستند.

امروزه محتوای دیجیتال و بازاریابی انقدر رایج شده اند که شرکت ها به این شیوه به عنوان راهی مهم برای توسعه خود نگاه می کنند.