تنظیم اینستاگرام روز حالت سکوت، جلوی حواسپرتی در محل کار را می‌گیرد


برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.


منبع: http://mbanews.ir/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C/3270-Setting-Instagram-to-silent-mode-during-the-day-prevents-distractions-at-work.html

11/23
1401

جلوگیری از حواس‌پرتی با تنظیم حالت سکوت

www.technologistan.pkاینستاگرام
اینستاگرام یک قابلیت جدید موسوم به حالت «سکوت» (Quiet Mode) را عرضه کرده و هدف از آن کاهش میزان اضطراب کاربران است. در ادامه با خاموش کردن نوتیفیکیشن‌های دریافتی، پاسخی خودکار به مخاطبان داده و اعلام می‌کند که کاربر در حال حاضر فعال نیست. مدیران اینستاگرام به این ترتیب از نوجوانان می‌خواهند تا مدت زمان مشخصی در اواخر شب را در سکوت گذرانده و اینستاگرام را روی حالت Quiet Mode تنظیم کنند. اینستاگرام از نوجوانان می‌خواهد تا به این قابلیت روی بیاورند.

اینستاگرام در نهایت یک سری قابلیت‌های جدید را معرفی کرده که می‌توان برای کنترل بیشتر روی عکس‌ها و ویدئو‌های موجود در پلتفرم، از آن‌ها کمک گرفت. در نتیجه به لطف وجود این قابلیت جدید، اکنون دیگر می‌توانید محتوایی را که به آن علاقمند نیستید، از جلوی چشم پنهان کنید. علاوه بر این، وقتی به بخش تنظیمات رفته و مشخص می‌کنید که به موضوعی خاص علاقمند نیستید، اینستاگرام نیز در ادامه تلاش می‌کند تا جلوی نمایش محتوای مربوطه به هر شکل ممکن از Reels گرفته تا Search و غیره را بگیرد.

ساعت Quiet Mode را می‌توان با توجه به برنامه‌های خاص و منحصر به فرد هر کاربر تغییر داد. اینستاگرام تضمین کرده که در ادامه هنگام استراحت، نوتیفیکیشن‌های مهم را از دست نخواهید داد.