ترکیش ایرلاین همه قاره ها را به هم وصل می‌کند

11/3
1401

ترکیش ایرلاین قاره ها را به هم وصل می‌کند

Whale از شبکه تحسین برانگیز استعداد‌های درجه یک بین المللی خود برای تشکیل یک تیم سفارشی مستقر در آمستردام شامل رهبر استراتژیک «انجین سلیکباس»، کارگردان «کن مک رائه»، ادیتور «ریگل کیلستون» در استودیو فیلمسازی «Splash»، استودیو خدمات پس از تولید «VFX powerhouse Glassworks» و یک سری موسیقیدان باهوش و برجسته در آژانس موسیقی «MassiveMusic» بهره برد.

فیلم تبلیغاتی «Pangea» با همکاری شرکت زیست محیطی «Whale» مستقر در آمستردام، در تاریخ 10 فوریه به طور آنلاین و در جریان بازی بزرگ Super Bowl در تاریخ 13 فوریه پخش شد.


برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.


منبع: http://mbanews.ir/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA/2891-Turkish-Airlines-Pangea-by-Whale.html

ترکیش ایرلاینز یک کمپین تبلیغاتی بین المللی با محوریت «پانگه آ»، ابر قاره ای که میلیون‌ها سال پیش وجود داشته، راه اندازی کرده است. مورگان فریمن، با درخشش در این کمپین، داستانی الهام بخش حاکی از پیوند دوباره مردم و دنیا را روایت می‌کند.

منبع: www.thedrum.comدر حالی که امروز دیگر ابر قاره ای به نام «پانگه آ» وجود ندارد، ترکیش ایرلاینز به دور هم جمع کردن افراد از تعداد بیشتری از کشور‌های جهان افتخار می‌کند. این کمپین حامی حس پیوند مجدد، امید و خوش بینی ناشی از ان بوده زیرا جهان به تدریج برای آینده ای روشن و امیدوار کننده آماده می‌شود.