بدون روزنامه نگاری مستقل، این اخبار دروغین در راهند


برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.


منبع: http://mbanews.ir/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA/3105-Without-independent-journalism-this-would-be-the-news.htmlویدئوی تبلیغاتی فوق خطرات ناشی از انتشار تصاویر تبلیغاتی و اخبار جعلی را به عینه نشان داده و از مردم می‌خواهد تا از مبارزه برای آزادی و روزنامه نگاری مستقل در سرتاسر جهان حمایت کنند.

سازمان گزارشگران بدون مرز (RSF) در حال راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی جدید و طرح درخواست جذب سرمایه برای نمایش آگهی‌های تبلیغاتی کمپین فوق در کانال‌های تلویزیونی بزرگ و مهم پیش از آغاز جشن‌های سال نو میلادی است. کمپین تبلیغاتی فوق تحت عنوان «بدون روزنامه نگاری مستقل، این اخبار دروغین در راهند» با هدف آگاهی رسانی بیشتر به مردم درباره اهمیت حیاتی آزادی بیان و حس استقلال در روزنامه نگاری راه اندازی شده است.

www.rsf.orgاین ویدئوی تبلیغاتی طعنه آمیز تصاویری دوست داشتنی از ولادیمیر پوتین، بشار اسد، کیم جونگ اون، رجب طیب اردوغان، دونالد ترامپ، محمد بن سلمان (عربستان سعودی)، شی جین پینگ (چین) و ژایر بولسونارو (برزیل) را نشان داده و به این موضوع اشاره می‌کند که بدون روزنامه نگاری مستقل، اخباری که یه دستتان می‌رسد به این نوع تبلیغات خام و دروغین تقلیل پیدا خواهد کرد.

06/20
1401

اخبار دروغین، بدون روزنامه نگاری مستقل

این ویدئوی تبلیغاتی به هفت زبان مختلف توسط آژانس تبلیغاتی «BETC» تولید و اجرا می‌شود. مانند هر سال، سازمان گزارشگران بدون مرز با تکیه به سخاوت عمومی امیدوار است بتواند به کار خود در سرتاسر جهان ادامه دهد.