با گوشی آیفون 14 گمشده را راحت تر پیدا می‌کنید

www.designtaxi.comفیلم تبلیغاتی کوتاه، مهیج و در عین حال خنده دار اپل، این دو نفر را در حال انجام ماموریت با هدف پیدا کردن دندان گمشده سوبان نشان می‌دهد. در شرایطی که تورنتون در میان کولاک فریاد می‌زند که یک عدد دندان را پیدا کرده، سوبان پس از امتحان دندان کشف شده، در می‌یابد که این دندان او نیست.

اپل در قالب کمپین تبلیغاتی «Relax»، با همکاری آژانس تبلیغاتی TBWA/Media Arts Lab، بر روی عمر طولانی باتری گوشی هوشمند آیفون 14 تاکید می‌کند.


برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.


منبع: http://mbanews.ir/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA/3278-You-can-find-the-lost-iPhone-14-more-easily.html

در آگهی تبلیغاتی جدید اپل، به کارگردانی «سام براون»، مدافع تیم هاکی روی یخ آمریکا، «پی. کی. سوبان»، همراه با چهره برجسته مرکز سابق پلنگ‌های فلوریدا، «جو تورنتون»، با استفاده از چراغ قوه گوشی هوشمند خود به جستجو در مناطق اطراف یک دریاچه یخ زده می‌پردازند.

البته هدف اصلی این آگهی تبلیغاتی آن است که ثابت کند به دلیل عمر طولانی باتری گوشی هوشمند آیفون 14، افراد می‌توانند از چراغ قوه قوی آن برای ادامه جستجو درباره اشیاء گمشده در طول شب استفاده کنند.

01/11
1402

با آیفون 14 گمشده راراحت تر پیدا می‌کنید

این برند در شرح ویدئو چنین می‌گوید: «عمر طولانی گوشی آیفون 14 پلاس باعث می‌شود تا در شرایط دشوار و پیچیده نیاز شما را برطرف کند.»

برای دیدن ویدیو اینجا کلیک کنید.