با گوشی آیفون ۱۴ پرو تصاویر تار می افتند

در خصوص گوشی هوشمند آیفون 14 پرو، دوربین اصلی 48 مگا پیکسلی دارای نسل دوم Sensor-Shift OIS اپل است که حسگر را به طور فیزیکی به واکنش وا می‌دارد، در حالی که دیگر دوربین موجود در گوشی از یک سیستم OIS قدیمی تر و معمولی بهره می‌برد.

به گزارش وبسایت خبری تحلیلی AppleInsider، اپل در قالب نوعی به روزرسانی گوشی هوشمند جدید خود موسوم به «آیفون 14 پرو» را با هدف ثبت ویدئو‌هایی روان، به یک سنسور 48 مگا پیکسلی و ابزار فیلمبرداری در حالت اکشن مجهز کرده است.

www.thestatesman.com


منبع: http://mbanews.ir/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA/3157-iPhone-14-Pro-users-complain-of-shaking-camera-in-3rdparty-apps.html

فعلا مشخص نیست که چه تعداد آیفون ممکن است دچار چنین اشکالی شده باشند.

برخی کاربران مدعیند که هنگام استفاده از قابلیت‌های دوربین شخص ثالث، می‌توانند این لرزش را به عینه دیده و با تمام وجود صدایش را بشنوند.

کاربران گوشی آیفون 14 پرو از لرزش دوربین در این محصول جدید اپل شکایت دارند.

به نظر می‌رسد برنامه‌های شخص ثالثی که از دوربین استفاده می‌کنند، با سخت افزار ارتقاء یافته مشکل دارند.

به گزارش کاربران، هنگام استفاده از برنامه‌هایی نظیر اینستاگرام، اسنپ چت و تیک تاک، دوربین گوشی لرزیده و یک سری تصاویر تار ثبت می‌شود. در ادامه امکان انتشار چنین تصاویر تار و بی کیفیتی وجود نخواهد داشت.

با ثبت تصاویر تار و لرزان توسط گوشی هوشمند جدید اپل، کاربران گوشی آیفون 14 پرو با مشکلاتی در زمینه ضبط ویدئو مواجه شده اند.

تصور می‌شود که دلیل ارسال چنین تصاویر تار و لرزانی در Reddit، نیز اشکال در سیستم لرزش گیر اپتیکال تصویر (OIS) باشد.