آموزش کامل صرافی کوکوین Kucoin + ثبت نام در صرافی کوکوین

یک لینک برای تعیین رمز عبور جدید به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود. همیشه با خودم می‌گویم اگر منبعی مثل وب سایت محمد فاموریان در گذشته برای خودم وجود داشت، چقدر در زندگی جلوتر بودم. سایت بزرگ محمد فاموریان، یک منبع آموزشی کاربردی و علمی جهت «کسب درآمد دلاری» از بازارهای مالی است که تاکنون توانسته‌ایم بیش از 7000 دانشجو را به درآمد فوق‌العاده مستمر در بازار برسانیم.

مراحل ثبت سفارش استاپ لیمیت در صرافی کوکوین

و اگر فقط پست را فعال کنید، فقط GTC و GTT در زمان لازم در دسترس هستند. کاربر به عنوان سازنده ممکن است تا زمانی که به سطح ۲ برسد، هزینه کمتری نسبت به گیرندگان پرداخت کند. لطفاً اگر دستگاه شما اندرویدی است، زمان سرور را در Authenticator تصحیح کنید در قسمت settings time correction for codes را انتخاب کنید. اگر گوشی خود را گم کنید یا جایگزین کنید، یا به طور تصادفی Google Authenticator را حذف و نصب کنید، به این کد نیاز خواهید داشت.

برداشت از صرافی کوکوین

مانند بایننس، کوکوین هم به‌طور رسمی اعلام کرده است که مایل نیست به ساکنان کشورهای تحت‌تحریم خدمات ارائه کند؛ اما احراز هویت در این پلتفرم هنوز اجباری نشده است. با توجه اهمیت این موضوع که کاربران ایرانی زیادی در کوکوین فعالیت می‌کنند تصمیم گرفتیم برای آموزش این صرافی یک مقاله جامع بنویسیم. در حال حاضر 25 درصد از تمامی دارندگان رمزارزهای دنیا در کوکوین حساب دارند.

با کلیک بر روی لینک “Terms of use” قوانین و شرایط استفاده از صرافی را مطالعه کنید و در صورت موافقت، تیک مربوط به آن را بزنید و بر روی گزینه Sign Up کلیک کنید. همچنین این جدول تخفیفات مربوط به معاملات فیوچرز را نشان می‌دهد. در گوشی تلفن همراه خود، به اپ استور و یا گوگل پلی استور بروید و عبارت google authenticatior را سرچ کنید و اپلیکیشن گوگل آتنتیکتور را نصب کنید. اخیرا معاملات آتی یا همان فیوچرز ، میان معامله‌گران در…

آموزش کامل صرافی کوکوین Kucoin + ثبت نام در صرافی کوکوین پس از ایجاد سفارش، سفارش شما وارد قسمت سفارش‌های باز یا Open Orders می‌شود و در‌صورتی که سفارش شما انجام شود، می‌توانید از قسمت Trade History آن را نگاه ثبت نام در صرافی کوکوین با موبایل کنید. شما می‌توانید از سه نوع سفارش برای معاملات خود استفاده کنید. مثلا فرض کنید شما مقدار مشخصی ADA‌ در حساب معاملاتی خود دارید و می‌خواهید آن را برداشت کنید. در قسمت اول USDT‌ را انتخاب کرده و در کادر دوم حساب Trading Account‌ را انتخاب می‌کنید. در این قسمت نمایی کلی از دارایی‌های شما نمایش داده می‌شود.

درخواست مشاوره ثبت نام دوره‌های آموزشی