آموزش صفر تا صد نرم افزار افتر افکت فیلم فارسی +جزوه pdf سریع آسان

آموزش صفر تا صد نرم افزار افتر افکت فیلم فارسی +جزوه pdf سریع آسان

البته شما می توانید پروژه های مربوط به کسب و کار خود را به شرکت های تبلیغاتی و طراح رسانه بسپرید که در این صورت هزینه بیشتری می بایست صرف کنید، ضمن آن که معمولا پروژه های ساده را شرکت گرافیکی در تهران نیز نمی پذیرند. به طور کلی افترافکت تا حدودی ساده تر از پریمیر پرو است و بیشتر روی پویا سازی تصاویر و افزودن افکت ها به محتوا تمرکز دارد. از این رو بیشتر در ساخت انیمیشن ، موشن گرافیک و ساخت تیزر به کار می رود.

  • نرم افزار افترافکت یکی از برنامه های سودمند در تولید جلوه های بصری ویژه در ساخت فیلم ها به شمار می رود .
  • افتر افکتس هماهنگی بالایی با ادوبی فوتوشاپ و ادوبی پریمیر و ادوبی آدیشن دارد.
  • فقط کافیست دانلود و نصب نرم افزار را انجام بدهیم و به یک آموزش فارسی افتر افکت حرفه ای و شیوا، که بتوانیم به راحتی و قدم به قدم کار با نرم افزار را یاد بگیریم هم نیاز داریم.
  • امروزه با رشد صنعت دیجیتال انیمیشن های سه بعدی از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند و این بخاطر نزدیک تر بودن به حالت دیداری واقعی و جذاب تر بودن و بهتر ارتباط برقرار کردن مخاطب با انیمیشن است.

اولین و بدیهی ترین ویژگی افترافکت کار حرفه ای، داشتن مهارت، دانش نرم افزار و گرافیک است. افتر افکت در سال 2019 موفق به دریافت جایزه بهترین نرم افزار از آکادمی Motion Picture Arts and Sciences شد که نشان دهنده انسجام و توانمندی خارق العاده این نرم افزار است. در این مقاله شما را با افترافکت چیست و اینکه چه قابلیت ها و ویژگی های دارد آشنا کردیم. اگر شما هم قصد دارید این دوره را آموزش ببینید می توانید به موسسه آموزش عالی آرمان مراجعه کنید و با شرکت در دوره تدوین، کار با افترافکت را هم آموزش ببینید. در کنار عملکرد بی نظیر افترافکت می بینیم که این نرم افزار دارای طراحی بسیار ساده ای است. در این برنامه لایه ها را می توان به صورت دو بُعدی و سه بُعدی تنظیم کرد.

دانلود پروژه آماده افترافکت : لوگو موشن شن Sand Particles Reveal

این نرم افزار بسیار پر قدرت در پروژه های تبلیغاتی و سینمایی کاربرد وسیعی دارد چون امروزه فیلم سازی و تبلیغات نسبت به گذشته پیشرفت زیادی کرده و از حالت عکس و یا به طور کلی از حالت سکون به حالت پویا و متحرک تغییر شکل داده است. تقریبا همه ما می دانیم که افتر افکت یکی از قدرتمندترین ابزارهای پویانمایی دوبعدی و جلوه‌های ویژهٔ سینمایی در جهان است که انقلاب وسیعی در نگرش نسبت به پویانمایی و تلویزیون پدید آورده. این نرم افزار هماهنگی بالایی با نرم افزارهای Adobe Photoshop, Adobe Premiere و Adobe Audition دارد. پریمیر یک نرم افزار ویرایش ویدیو از شرکت ادوبی می باشد و برای تدوین از آن استفاده می شود. ویرایش یا تدوین فیلم به مجموعه کار هایی گفته می شود که با دستکاری و چینش دوباره فایل ها و تصاویر جدید در کنار هم محصولی نو و جدید را خلق می کند.

پروژه آماده‌ افتر افکت

و هدف این آموزش این است که این نرم افزار پرکاربرد را طوری آموزش بدهم که همۀ افراد در هر سطحی بتوانند به راحتی یاد بگیرند. وجود پلاگین های متنوع و متفاوت در بازار ، علاوه بر پلاگین هایی که به صورت پیش فرض روی نرم افزار افترافکت موجود است . به طور کلی نمی‌ توان گفت که کدام نرم افزار پریمیر یا افتر افکت بهتر است و کدام یک بر دیگری برتری دارد . یکی دیگر از مواردی که می توانید از سایت تایم کد استفاده کرده و در کنار پروژه آماده افتر افکت به کار ببرید، پلاگین افتر افکت می باشد. اگر برای اولین بار می خواهید نرم افزار افتر افکت را یاد بگیرید، بهتر است که به مبانی اولیه برنامه بپردازید. این دوره بسیار دوره خوبی برای آغاز موشن گرافیک و یادگیری افترافکت می باشد و هنوز هم بعد از دو سه سال کاملا آموزش ها به کار می آید.

نرم افزار افترافکت به شما کمک می کند تا ویدیو های خلاقانه و خارق ‌العاده درست کنید و بینندگان بسیار زیادی را به خود جلب کنید . در ادامه آموزش های کاربردی افترافکت،بعد از حدود ۱ هفته گشت و گذار در اینترنت و از بین هزاران ویدیو، یک مجموعه بی نقص و کامل ویدیویی را برای یادگیری سریع این نرم افزار گلچین کرده ایم. بعد از آن نیز بهترین جزوه PDF فارسی موجود در اینترنت را جهت تکمیل یادگیری می توانید دانلود کنید. کاربردی ترین و بهترین برنامه های ایجاد شده و توسعه یافته توسط شرکت ادوبی است که با استفاده از آن می توان برای ایجاد جلوه های بصری زیبا و حرکت های گرافیکی دو بعدی استفاده کرد.