آموزش تعمیرات ایسیو ecu صفر تا صد + عملی + مدرک فنی | آموزشگاه آپادانا تبریز

به عنوان مثال ، ECU  کیسه هوا اطلاعات را از سنسورهای تصادف و سنسورهای صندلی دریافت می کند. هنگام تصادف ، ecu بسته به محل نشستن مسافران ، تصمیم می گیرد کیسه های هوای خود را باز کند. آموزش نقشه خوانی و نقشه کشی برای ایسیوهای جدید که در خودروها استفاده میشود ولی نقشه ای از انها در بازتر موجود نیست. ایسیو  پس از دريافت سيگنال خطا، دو کار را  انجام می دهد، اول اینکه با وجود عيوب گزارش شده، بهترين روش را براي ادامه کار موتور انتخاب میکند و دوم اینکه  اين عيوب را در قالب کدهای خطا يا DTC به دستگاه عيب ياب گزارش مي دهد و همزمان چراغ عيب ياب را براي آگاهي راننده روشن مي کند. در آموزشگاه فنی حرفه ای ایده پاژ دوره های کمپ فشرده برا هنرجویان شهرستانی تدارک دیده شده است. انتخاب و سپس طراحی دوره‌های ایده پاژ پس از تحقیقات کامل نیازهای  بازار کار و اشتغال انجام می‌شوند؛ به این معنا که ایده پاژ فقط دوره‌هایی را برگزار می‌کند که بازار کار ایران به فارغ التحصیلانش نیاز مبرم دارد.

  • آموزش تعمیرات ایسیو خودروهای داخلی، از شغل های پر درآمد و یکی از دوره های خوب و پر طرفدار حوزه‌ی خودرو می باشد.
  • دوره های طولانی تر ممکن است آموزش جامع تری در مورد تعمیر ECU ارائه دهد که موضوعاتی مانند طراحی برد مدار، تست قطعات الکترونیکی و زبان های برنامه نویسی پیشرفته را پوشش می دهد.
  • موارد عرض شده نشان دهنده بازار کار عالی این رشته و درآمد بالای آن می باشد و افراد آموزش دیده و متخصص توانایی کسب درآمدهای بالا از این شغل را خواهند داشت.
  • بحث بازار کار این رشته را بخواهیم مطرح کنیم در کل ایران شاید ده یا 15 نفر هم نباشند که این کار را بصورت حرفه ای انجام بدهند.
  • مجتمع فنی برق به عنوان یکی از مجهز ترین آموزشگاه های فنی و حرفه ای در کشور، مجموعه ای از دوره های آموزشی را زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای و به صورت عملی و کارگاهی برگزار می نماید.

ثمره سالها فعالیت در حوزه ایسیو و برق خودرو ، پرورش هزاران متخصص کار آزموده و معرفی آنها به بازار کار بوده است . دوره تعمیرات ایسیو کارماشین به صورت تئوری و عملی برگزار می شود و هنرجویان پس از پایان یافتن دوره، مهارت و دانش لازم را کسب کرده اند و به طور کامل بر تست و تعمیر ایسیو مسلط می شوند و در نهایت می توانند به آسانی جذب بازار کار شوند یا به صورت مستقل تعمیرگاه خود را تاسیس کنند. در این دوره، بر خلاف آموزشگاه های زیادی که صرفا به صورت تئوری آموزش می دهند، صفر تا صد مباحث و ترفندهای عیب یابی و تعمیرات ایسیو انواع خودروها توسط اساتید مجرب در کارگاه مجهز تدریس خواهد شد. پس از پایان یافتن دوره، مدرک معتبر و رسمی آموزشگاه به کارآموزان ارائه خواهد شد تا در صورت نیاز جهت ورود به بازار کار از آن استفاده نمایند.

آموزش تعمیرات ECUماشین های وارداتی

آموزش کامل دستگاه دیاگ در دوره تعمیرات ایسیو خودرو به کارآموزان آموزش داده می شود. با توجه به اینکه دوره آموزش تعمیرات ECU مجموعه پارسیان صنعت خودرو از پایه می باشد، پس پیش نیازی ندارد و تمامی مباحث از ابتدایی ترین موارد به شما آموزش داده می شود تا بتوانید با هر سطح از معلومات این حرفه جذاب را فرا بگیرید. این حرفه هم اکنون اشباع نشده است ، چرا که به دلیل نوپا بودن رشته تعمیرات ایسیو تعداد متخصصین این شغل کماکان اندک می باشد. موقعیت های شغلی فراوانی مرتبط با این رشته در تعمیرگاه ها و کارخانجات مکانیک خودرو وجود دارد که به دنبال جذب افراد متخصص و ماهر این رشته هستند. پس طبق گفته های ما باید زودتر اقدام به یادگیری حرفه ای و اصولی آن کرده و با داشتن یک برنامه درست و انتخاب یک مرکز آموزشی معتبر و مجهز شروع به پیشرفت نمایید. توجه داشته باشید که هنگام انتخاب مرکز آموزشی ، مطمئن باشید که آموزش در آن مکان عملی و تلفیق تجربه و علم باشد ، و صرفا آموزش به صورت مطالعه کتاب و جزوه و دیدن فیلم نباشد.

آموزش برق و ECU خودرو: مطمئن ترین شغل خودرویی!

یکی از دیگر روش ها برای آموزش تعمیرات ECU شاگردی کردن نزد یک تعمیرکار ایسیو است. از طرفی تعمیرکاران ایسیو حرفه ای حاضر به قبول شاگرد برای آموزش این رشته نیستند. روش دیگر که طی آن ضمن آموزش عملی مفاهیم تعمیر ایسیو از پایه تا پیشرفته آموزش داده می شود شرکت در آموزشگاه تعمیرات ایسیو است.

آموزش تعمیرات ایسیو مجتمع فنی برق

آموزش تعمیرات ایسیو ecu صفر تا صد + عملی + مدرک فنی | آموزشگاه آپادانا تبریز

ایسیو یا همان کامپیوتر خودرو از پیچیدگی های بالایی برخوردار است و این موضوع، کار تعمیر آن را تخصصی کرده است. بنابراین اگر قصد ورود به بازار کار تعمیرات ایسیو را دارید باید آموزش تعمیر ایسیو را به طور کامل ببینید و آشنایی کاملی با این قطعه داشته باشید، انواع سنسورها و قطعات آن را بشناسید و تسلط کافی در شناسایی انواع مشکلات ایسیو و نحوه عیب یابی و تعمیر ایسیو داشته باشید. شغل تعمیرات ایسیو از آن دسته از مشاغلی است که اگر به صورت تخصصی در آن مشغول فعالیت شوید و آموزش تعمیرات ایسیو را صفر تا صد ببینید، می توانید درآمد مناسبی را از آن کسب کنید. مشتری مداری، ارائه قیمت های مناسب و رقابتی، دقت، سرعت در کار، تبلیغات از دیگر فاکتورهای مهمی است که نباید از آن چشم پوشی کرد.