خدمات ما


شـرکت توسـعـه مهـندسی بازار گسـتران آتـی (TMBA) به شماره ثبت 237808 در سال 1383 و با محوریت قراردادن چهار حوزه ی کاری آموزش، مشاوره، تحقیق و نشر مباحث Marketing (فروش، تبلیغات، توزیع و ...) شروع به کار کرد. این شرکت با بهره گیری از اساتید مجرب دانشگاهی که دارای سوابق ارزنده ای در مدیریت اجرایی و مشاوره ی بنگاههای اقتصادی هستند، و کارشناسان معتبر حوزه ی مارکـتینـگ شـکل گرفته است و فعالیت می کند.
:: رسالت
ارتقای سطح کسب و کار بنگاههای اقتصادی طرف قرارداد، با ارائه ی خدمات آموزشی، مشاوره و تحقیقات بازارایابی، به نحوی که بتوانیم ارزش مطلوبتری را به مشتریان ارائه دهیم و در راستای رسیدن به اهداف فوق در فضای رقابتی موفق باشیم.
دپارتمان بازاریابی حسی - میدانی
این دپارتمان متخصص برگزاری پروژه های میدانی از قبیل:
1) تست نمونه یا سمپلینگ
2) فروش چهره به چهره
3) نمایش اعم از نمایش خیابانی، نمایش بیرون و درون فروشگاه و شرکت در نمایشگاهها
4) بازارپردازی
5) بازرسی
6) خرید مخفی
و همچنین طراحی، اجراء و اندازه گیری اثربخشی پروژه های بازاریابی حسی و تجربه زنده برند می باشد. ما بین مردم و برند شما ارتباط ایجاد می کنیم، برند شما را به زندگی می آوریم و بدون مزاحمت در زندگی عادی مخاطبان، تجربه ای مفرح و به یاد ماندنی را در عمق خاطره آنان ایجاد می کنیم تا آماده اقدام به نفع برند شما باشند. ما به تجربه اعتقاد داریم تجربه ای که حاصل یک ارتباط دو طرفه ، مثبت ، بدون دخالت و مزاحمت در زندگی عادی مخاطب و البته با درگیر کردن بیشترین ابزارهای تجربه یعنی 5 حس بینائی، شنوائی، چشائی، بویائی و لامسه، باشد. طراحی ، اجراء و اندازه گیری اثربخشی این ایده که برای هر برند منحصر به فرد خواهد بود مبتنی بر مدل هائی است که از پشتوانه علمی کافی برخوردار بوده و در کتاب بازاریابی حسی مفصلاً به آنها اشاره شده است. این فعالیت ثمره کارتیمی بین شرکت مجری و شرکت کارفرما می باشد.


cancel گزارش جایگاه ذهنی سلبرتیهای ایرانی در شهر تهران